|

بازیکن سابق هرتابرلین در رادار استقلال

پس از جذب بلانکوی آرژانتینی، هنوز تکلیف دیگر خارجی تیم استقلال مشخص نشده است.

لینک کوتاه کپی شد

در فصل نقل و انتقالات، بازیکنان خارجی مختلفی به استقلال لینک شدند اما به جز بلانکو، هنوز هیچ بازیکنی به صورت رسمی با آبی‌ها قرارداد نبسته است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی؛ از عمرو ورده مصری به عنوان گزینه مورد علاقه جواد نکونام نام برده شده و در حالیکه عضو هیات مدیره استقلال هم بدون اسم بردن از این بازیکن، از توافق با یک بازیکن مصری خبر داده بود، اما تا این لحظه خبری از ورده نیست و گویا این بازیکن جنجالی، برنامه‌ای برای سفر به تهران ندارد.

این موضوع باعث مطرح شدن شایعات جدید شده است. یکی از سایتهای خبری مدعی شده که اگر ورده به ایران نیاید، استقلالی‌ها دوباره سراغ روبرتو تورس خواهند رفت. هافبک اسپانیایی که گفته می‌شد در استقلال هم با نکونام همکاری خواهد کرد اما سرمربی آبی‌ها در کنفرانس خبری قبل از بازی با استقلال خوزستان مدعی شد که این بازیکن با یک تیم ایرانی دیگر قرارداد بسته است. تیمی که گویا، گل گهر خواهد بود و حالا این سوال مطرح شده که آیا استقلال می‌تواند نظر باشگاه سیرجانی را جلب کند یا نه.

تورس، تنها بازیکنی نیست که به استقلال لینک شده و در فضای مجازی، نام یک هافبک 29 ساله هلندی به نام ژان پل بوتیس – که سابقه بازی در هرتابرلین را دارد – به عنوان بازیکن مورد نظر آبی‌ها مطرح شده و حالا باید دید آبی‌ها بازیکن جدیدی جذب خواهند کرد یا نه.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها