|

ستاره بارسلونا راهی انگلیس می شود!

مهاجم تیم بارسلونا که آخرین خبرها حاکی از احتمال رفتنش به تاتنهام بود، به پیشنهاد تیمی جواب مثبت داده است که کمتر کسی انتظارش را داشت.

لینک کوتاه کپی شد

به نظر دیدن ادامه بازی‌های آنسو فاتی در فصل جاری در لیگ برتر انگلیس به جای لالیگا قطعی است، اما نه در تاتنهام بلکه در برایتون!

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایلنا؛ طبق اعلام نشریه مارکا، مهاجم اسپانیایی بارسلونا که از کمرنگ بودن نقش خود در برنامه‌های تاکتیکی ژاوی هرناندس (47 دقیقه در سه بازی نخست این فصل) ناراضی است از باشگاه خواسته که با انتقال او موافقت کند و این اتفاق هم رخ داده است. تصور می‌شد تاتنهام مقصد بعدی فاتی 20 ساله باشد، اما او برایتون را انتخاب کرده است.

فاتی برای یک فصل، تا پایان ماه ژوئن سال 2024 برای برایتون توپ خواهد زد و امید دارد که در این تیم بتواند خودی نشان دهد. عدم حضور فاتی در ترکیب اصلی بارسلونا در دو بازی اخیر با وجود محرومیت رافینیا، موضع ژاوی را درباره این بازیکن کاملاً‌ مشخص کرد به خصوص پس از آنکه سرمربی کاتالان‌ها لامین یامال 16 ساله را هم به او ترجیح داد.

برایتون از زمان ورود روبرتو دزربی به نیمکت این تیم به یکی از تیم‌های سرسخت لیگ برتر برای مدعیان همیشگی تبدیل شده است و این موضوع ظاهراً تأثیر بسزایی در انتخاب شدنش توسط فاتی داشته است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی