|

آقای کامیابی‌نیا کجایی؛ دقیقا کجایی؟

در هفته چهارم مسابقات لیگ برتر باز هم اثری از کمال کامیابی‌نیا در ترکیب تیم ذوب آهن اصفهان نبود!

لینک کوتاه کپی شد

کمال کامیابی‌نیا که نزد بازیکنان پرسپولیس لقب «دایی کمال» داشت در لیست مازاد یحیی گل محمدی قرار گرفت و به رغم آن که یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد داشت مجبور به جدایی شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، کامیابی‌نیا اما پس از جدایی ساکت ننشست و رسما اعلام کرد که دو، سه نفر مخالف ادامه حضورش در پرسپولیس بودند و در این میان یحیی گل محمدی را نیز بی نصیب نگذاشت!

گل‌محمدی درباره صحبت‌ها و ناراحتی‌های کمال کامیابی‌نیا پس از جدایی و شایعاتی که درباره جذب پریرا مطرح کرد، یادآور شد: "هر بازیکنی که در پرسپولیس و یا هر باشگاهی حتی اگر یک بازی هم انجام داده باشد، قابل احترام است، خصوصاً برخی بازیکنان که سال‌های زیادی در اینجا بودند، ولی اینکه اینجا باشند همه چیز خوب باشد و وقتی بیرون می‌روند حاشیه درست می‌کنند، دور از انصاف است و اتفاق خوبی نبود.

ماندن یک بازیکن در تیم هیچ ربطی به سن و سال ندارد، ما بازیکنانی مثل سیدجلال و کریم باقری را داشتیم که به خاطر کیفیت‌شان سال‌های زیادی در پرسپولیس بودند و اینکه بعضی صحبت‌ها را می‌کنند که فلان بازیکن با ۳۲ سال جذب شد، این موضوع ربطی به سن ندارد و به کیفیت بازیکن ربط دارد و نظر مربی و کادر فنی دارد. ما از کمال تشکر می‌کنیم. او زحمات زیادی برای پرسپولیس کشید، اما صحبت‌هایی که انجام داد خیلی غیرحرفه‌ای بود.

یحیی گل محمدی به دلیل مصدومیت های بیش از اندازه کمال کامیابی‌نیا او را کنار گذاشت و به قول شماره ۱۱ سابق پرسپولیس یک هافبک ۳۲ ساله (بخوانید مسعود ریگی) را جانشین این بازیکن کرد که کمتر مصدوم می شود!

کمال کامیابی‌نیا به ذوب آهن اصفهان پیوست ولی در ۴ هفته گذشته به دلیل مصدومیت از همراهی تیم جدیدش محروم شده تا ثابت شود تصمیم یحیی گل محمدی برای کنار گذاشتن او چندان هم بیراه نبوده است.

کامیابی‌نیا در دیدار امشب تیمش برابر هوادار نیز به دلیل مصدومیت غایب بود!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی