|

آخرین خبرها از نقل و انتقالات پرسپولیس امروز چهارشنبه 8 شهریور

امروز 8 شهریور آخرین فرصت پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی است.

لینک کوتاه کپی شد

احتمالا یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس به بازگشت بازیکن سابق این تیم رضایت خواهد داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از این تیتر؛ پرسپولیس در فاصله تقریبا سه هفته مانده تا اولین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا نتوانسته مهاجم خارجی مدنظرش را به خدمت بگیرد و این در حالی است که این باشگاه بعد از پریرا و آل‌کثیر، مهدی عبدی را هم هفته پیش به تراکتور قرض داد.

در این میان یحیی امیدوار بود که کارگروه ناظر بر دستورالعمل قرارداد‌های ورزشی در فدراسیون فوتبال با افزایش بودجه تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا موافقت کند که این اتفاق رخ نداد و حالا پرسپولیس اگر می‌خواهد مهاجمی حتی در حد ۶۰۰ هزار دلار جذب کند حتما باید با کنار گذاشتن بازیکنانی با دستمزد بالا در تیمش تراز مالی را در باشگاهش به وجود بیاورد.

باشگاه سپاهان هم با این مشکل مواجه است و از این رو تا الان نتوانسته قرارداد عیسی آل‌کثیر و دابو هافبک بورکینافاسویی اش را ثبت کند.

مشکلی که اگر تا پایان فرصت نقل و انتقالات حل نشود، آن وقت عیسی آل‌کثیر بازیکن آزاد خواهد شد. در این میان باشگاه پرسپولیس ترجیح می‌دهد به جای کنار گذاشتن چند بازیکن تیمش برای آوردن مهاجم خارجی، عیسی را به خط حمله تیمش برگرداند. اتفاقی که شاید یحیی گل‌محمدی هم مجبور شود به آن رضایت دهد، از این جهت که این مربی اخیرا با بازگشت عیسی به تیمش مخالفت کرده بود.

حضور دوباره آل‌کثیر در پرسپولیس به‌عنوان بازیکن آزاد برای این باشگاه بسیار بی‌دردسر خواهد بود. مخصوصا اینکه سرخپوشان یک جای خالی را هم در لیست خود دارند. مساله مهم دیگر اینکه عیسی برخلاف مهاجم خارجی دیگر برای هماهنگی با سرخپوشان نیاز به زمان نخواهد داشت و از بازی با النصر می‌تواند تیم گل‌محمدی را همراهی کند.

باز هم برخی صحبت از سیامک نعمتی و آن همه علاقه و اصراری که برای ماندن در پرسپولیس داشت می کنند و جدایی وی را از چشم سرمربی قرمزها می بینند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی