|

تراکتور به زودی از بمب نقل و انتقالات رونمایی می کند؟!

تراکتور برای جذب بازیکنان جدید 2 مشکل دارد، پر بودن فهرست بازیکنان بزرگسال و البته موضوع عبور از سقف بودجه تعیین‌شده است.

لینک کوتاه کپی شد

پاکو خمس برای تقویت خط دروازه تیمش به دنبال یک دروازه‌بان نام‌آشنای دیگر هم بوده و گفته می‌شود در این راستا گزینه موردنظر سرمربی اسپانیایی، امیر عابدزاده است. عابدزاده فعلاً تیم جدیدش را انتخاب نکرده و در راستای پیوستن به تراکتور مذاکراتی را هم با مدیران این باشگاه داشته اما فعلاً توافقی حاصل نشده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ احسان مرادیان دروازه‌بان دوم تراکتور در فصل جدید بعد از حسین پورحمیدی محسوب می‌شود که درباره او گفته می‌شود که پاکو خمس از کیفیت فنی این بازیکن رضایت ندارد و اگر مذاکرات با عابدزاده مثبت پیش برود، مرادیان دیگر گزینه خروج از فهرست تراکتور محسوب می‌شود؛ به‌ویژه آنکه او جزو سهمیه بازیکنان بزرگسال به‌شمار می‌رود و همین مسئله باعث شده تا خمس قید همکاری با او را در صورت جذب عابدزاده بزند.

با توجه به این شرایط، در فاصله ۷۲ ساعت تا پایان نقل‌وانتقالات تابستانه، به نظر می‌رسد که تحرکات سرخ‌پوشان تبریزی در بازار تابستانه ادامه خواهد داشت و باید دید آیا اهداف سرمربی اسپانیایی محقق خواهد شد یا او به خواسته‌هایش در بازار تابستانه نمی‌رسد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها