|

گل گهر با ستاره استقلال توافق کرد

استقلال

گل‌گهر بعد از اینکه ابراهیم بایش عراقی از حضور در ایران پشیمان شد و شرایط انتقال او به گل‌گهر تغییر کرد، به سراغ روبرتو تورس رفت

لینک کوتاه کپی شد

ستقلال تهران در نقل و انتقالات تابستانی در جذب چند ستاره مدنظر سرمربی خود ناکام مانده و الان نیز با اعلام جواد نکونام، روبرتو تورس را با پیراهن آبی و در تهران نخواهیم دید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از اقتصاد 24، این هافبک ۳۴ ساله اسپانیایی که فصل گذشته به واسطه هم‌تیمی بودن با جواد نکونام در اوساسونا به پیشنهاد فولاد جواب مثبت داده بود، برای بازی به ایران برمی‌گردد، اما این بار شاگرد جواد نکونام نخواهد بود.

جواد نکونام در کنفرانس خبری امروزش با کنایه اعلام کرد تورس راهی تیم ایرانی دیگری شده و ناراحتی از این اتفاق از لحن او حس می‌شد. سرمربی استقلال در مورد وضعیت تورس توضیح داد: "ما با روبرتو تورس حدود یک ماه صحبت کردیم، این خبر را بدهم که روبرتو تورس به یکی از تیم‌های ایرانی پیوسته، امروز و فردا قرارداد می‌بندد و با وجود زحماتی که کشیده شد، کارش تمام شده است."

نکونام تیم آینده ستاره لالیگایی را مشخص نکرد اما طبق شنیده‌ها کار انتقال این بازیکن به گل‌گهر سیرجان تمام شده و از روزهای آینده تورس را در این تیم خواهیم دید.

استقلال

خبر رسمی انتقال روبرتو تورس پس از بازی گل‌گهر و ملوان در هفنه چهارم به طور رسمی اعلام می‌شود و او در فیفادی فرصت دارد خود را برای ادامه لیگ با تیم جدیدش هماهنگ کند.

گل‌گهر بعد از اینکه ابراهیم بایش عراقی از حضور در ایران پشیمان شد و شرایط انتقال او به گل‌گهر تغییر کرد، به سراغ روبرتو تورس رفت و این هافبک اسپانیایی درحالی که تصور می‌شد بار دیگر کنار جواد نکونام باشد، در نهایت به پیشنهاد گل‌گهر جواب مثبت داد.

بنابراین اوزونیدیس، سرمربی یونانی گل‌گهر، یک مهره کلاس بالا را در اختیار خواهد داشت و باید دید هافبک محبوب نکونام در ادامه حضورش در ایران چه عملکردی از خود نشان خواهد داد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی