|

درخواست مهم جواد نکونام از مسئولان باشگاه استقلال

سرمربی تیم استقلال: لیگ با توجه به در پیش بودن جام ملت‌ها، بازی‌های تیم امید و ... پرفشار و فرسایشی خواهد بود

لینک کوتاه کپی شد

جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل استقلال خوزستان در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: همه بازی‌ها در لیگ نزدیک به هم هستند و تیم‌ها فاصله زیادی ندارند. لیگ با توجه به در پیش بودن جام ملت‌ها، بازی‌های تیم امید و ... پرفشار و فرسایشی خواهد بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ نکونام: از باشگاه درخواست کردم جای دیگری بازی کنیم تا هواداران کنارمان باشند

وی افزود: تمام تمرکز من و بازیکنانم روی این بازی است و بازی به بازی پیش می‌رویم و برای ما مهم است که بهترین عملکرد را داشته باشیم. به بازیکنانم گفته‌ام در تمام بازی‌ها باید بهترین عملکرد را داشته باشیم و هر اتفاقی افتاد خیال‌مان راحت باشد که تمام تلاش‌مان را انجام داده‌ایم. امیدوارم فردا شاهد بازی خوبی باشیم، هر چند جای هواداران خالی است و از این موضوع ناراحتم. از باشگاه درخواست کردم جای دیگری بازی کنیم تا هواداران کنارمان باشند. هواداران بازوی قدرت ما هستند و انگیزه می‌دهند، ولی متأسفانه نبود آنها به ضرر ما و به سود حریفان بوده است. امیدوارم زودتر شاهد حضور هواداران باشیم.

با زحماتی که کشیده شد، تورس را نیز از دست دادیم!

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه آخرین وضعیت جذب بازیکن خارجی به کجا رسید، گفت: ما این موضوع از اول در زمان حجت کریمی داشتیم. با تغییر و تحولات مدیریتی با مدیر جدید صحبت کردیم. فقط  دو بازیکن خارجی وارد ایران شدند که مورد تأیید من نبودند، یکی بازیکن عراقی بود که به خاطر شرایط سقف بودجه جدا شد و دیگری مورد تأیید ما نبود. به غیر از این دو نفر، بازیکن دیگری مورد تأیید ما نبود. با روبرتو تورس به مدت یک ماه صحبت کردیم، ولی این خبر را بدهم که او به یکی از تیم‌های ایرانی پیوسته است. با زحماتی که کشیده شد، تورس را نیز از دست دادیم!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها