|

استقلال برای دربی بازیکن ندارد!

اگر که چند بازیکن تیم استقلال به اردوی تیم‌های فوتبال امید و بزرگسالان کشورمان دعوت شوند، احتمال تعویق دربی وجود دارد.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال امید ایران برای شرکت در بازی‌های آسیایی هانگژو چین می‌تواند از سه بازیکن بالای 23 سال استفاده کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ رضا عنایتی سرمربی تیم امید در مصاحبه‌های خود اعلام کرده بود قصد دارد سیدحسین حسینی و ارسلان مطهری دو بازیکن تیم فوتبال استقلال را در لیست تیمش قرار دهد. عنایتی حتی چند روز پیش به کمپ مرحوم ناصر حجازی رفت و با جواد نکونام در این باره به صحبت پرداخت.

در صورت موافقت نکونام برای حضور دو بازیکن بزرگسال، دعوت از پنج بازیکن زیر 23 سال و همچنین دعوت از دو سه بازیکن به اردوی تیم ملی بزرگسالان برای فیفادی شهریور ماه، به طور حتم استقلال حتی برای برگزاری تمریناتش به مشکل خواهد خورد. به همین دلیل، این احتمال وجود دارد که سازمان لیگ هفته پنجم لیگ برتر را بدون دربی برگزار کند، چرا که استقلال بیش از 10 بازیکن تیمش را در تمرینات در اختیار نخواهد داشت.

در صورتی که این اتفاق بیفتد و دربی به تعویق درآید، سازمان لیگ برای برنامه‌ریزی مسابقات لیگ برتر دچار چالش جدی خواهد شد. اکنون این سؤال به ذهن متبادر می‌شود که چرا عنایتی برای خط حمله و دروازه‌بانی سراغ گزینه‌های دیگری نرفت تا استقلال خالی از بازیکن نشود؟». مطهری در سال گذشته آمار خوبی در خط حمله ثبت نکرد و حسینی نیز با انتقادهای زیادی روبه‌رو شد، با این اوصاف آیا بهتر نبود که سرمربی تیم امید سراغ گزینه‌های دیگری برود؟

به گزارش تسنیم، طبق پیش‌بینی‌ها سیدحسین حسینی، ارسلان مطهری، محمدرضا خالدآبادی، امید حامدی‌فر، سامان تورانیان، محمدحسین زواری و ... به اردوی تیم امید و روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی و احتمالاً یک بازیکن دیگر به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت خواهند شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها