|

مدافع محبوب به استقلال برمی‌گردد؟!

استقلال در دیدار با سپاهان بار دیگر متوجه شد با کمبود مدافع باتجربه مواجه است.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال در فصل جدید رافائل سیلوا و عارف غلامی زوج اصلی خط دفاعی اش را از دست داده است و به جای آن ایمان سلیمی و آرمین سهرابیان را بخدمت گرفت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ آرمین سهرابیان خیلی زود بعد از بازی اول مصدوم شد و در بازی با سپاهان ایمان سلیمی با دست زدن به توپ یک پنالتی به تیم سپاهان هدیه داد تا کادر فنی تیم استقلال متوجه شود با کمبود مدافع تاثیر گذار در اردوی تیم خود مواجه شده است.

از سویی روزبه چشمی بازیکنی است که می‌تواند در خط هافبک برای تیمش تاثیر گذار‌تر باشد. گفته می‌شود به همین خاطر بار دیگر پروسه جذب عارف غلامی در تیم استقلال فعال شده است. بازیکنی که گفته می‌شود با یک تیم در لیگ ۲ ایتالیا قرارداد بسته است، اما تا به امروز خبرش به طور رسمی اعلام نشده است.

باشگاه استقلال بر سر مسایل مالی با عارف غلامی به توافق نهایی دست پیدا نکرد. بازیکنی که فصل گذشته یکی از گران‌ترین بازیکنان تیم استقلال بود و ۱۰۰ درصد پولش را از باشگاه استقلال دریافت کرده است.

گفته می‌شود مذاکرات باشگاه استقلال با عارف غلامی جدی شده است و شاید درروز‌های آتی شاهد بازگشت او به اردوی تیم آبی باشیم. این اتفاق جدا از توافق طرفین به عدم تعهد عارف غلامی به تیم ایتالیایی هم بر می‌گردد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی