|

ذوب آهن می تواند پرسپولیس را متوقف کند؟!

سومین شب از بازی‌های هفته سوم لیگ با بازی حساس پرسپولیس و ذوب آهن در تهران همراه خواهد بود

لینک کوتاه کپی شد

برد سپاهان اصفهان مقابل استقلال تهران شاید نیمی از خیال سرخ‌ها را بابت عدم نتیجه رقیب سنتی همشهری خود راحت کرد، اما نیمه دیگر آن‌ها نگران از دست دادن امتیاز مقابل ذوب آهن و ایجاد تفاضل امتیاز با سپاهان است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ پرسپولیس در حالی به مصاف ذوب آهن اصفهان خواهد رفت که بار دیگر امید عالیشاه را به عنوان کایتتان اول تیم در اختیار ندارد. او که با مصدومیت‌های متوالی یکی از غایبان معمولی پرسپولیس شده است جایی در ترکیب این تیم نخواهد داشت تا یحیی گل محمدی به احتمال فراوان با توجه به دو پیروزی در بازی‌های قبلی با کمترین تغییر به مصاف ذوب آهن برود.

پرسپولیس که با معضل سربازی میلاد سرلک روبرو شده بود با اعلام این باشگاه می‌تواند هافبک شماره ۱۰ خود را بازی دهد تا دغدغه‌ای به تفکرات یحیی اضافه نشود.

ذوب آهن نیز پس از شکست مقابل سپاهان در دربی اصفهان دنبال امتیاز از بازی تهران است تا ناخواسته بتواند خدمتی بزرگ به سپاهان در مسیر پیش رو در فصل جاری‌اش کند.

این دیدار در حالی از ساعت ۱۹:۳۰ امروز در استادیوم آزادی همراه خواهد بود که باز هم خبری از حضور پرشور تماشاگران تهرانی نیست.

دیگر بازی پنجشنبه نیز با میزبانی نساجی مازندران از گل گهر سیرجان همراه خواهد بود. شاگردان مهدی رحمتی از ساعت ۲۰ باید مقابل اندیشه‌های سرمربی یونانی سیرجانی‌ها قرار بگیرند تا بتوانند پس از دو تساوی مقابل پیکان و مس رفسنجان به نخستین پیروزی خود در خانه برسند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی