|

به زودی از خارجی استقلال رونمایی می شود

حضور این ستاره در تهران برای عقد قرارداد با استقلال قطعی است.

لینک کوتاه کپی شد

با اعلام باشگاه استقلال مبنی بر تمایل این تیم به خرید دو بازیکن خارجی و ورود آنها به تهران برای انجام مذاکرات نهایی، گمانه‌زنی‌ها در خصوص این بازیکنان آغاز شد و عمرو ورده، ستاره سابق تیم ملی مصر هم در صدر این افراد نامش مطرح شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایران آرت؛ بازیکنی که به تازگی با باشگاه راجا کازابلانکای مراکش قراردادی را امضا کرده بود، پس از کش و قوس فراوان در رابطه با حضور در تمرینات این تیم، سرانجام بر طبق ادعای بسیاری از رسانه‌های مصری و مراکشی قرارداد خود را با این تیم فسخ کرد.

به گزارش ورزش سه، در همین خصوص، وب‌سایت ترانسفر مرکاتو نوشت باشگاه رجا کازابلانکا پس از بحران اخیر پیش آمده با عمرو وردة، برای فسخ قرارداد با این بازیکن به توافق نهایی رسید. منابع خبری به سایت ترانسفر مرکاتو خبر دادند که به دلیل اختلاف دیدگاه موجود و پس از توافقی دو طرفه، عمرو وردة قرارداد خود را با رجا فسخ کرده است.

rkkiqof4

مدیریت رجا نیز مبلغی را که این بازیکن بلافاصله پس از امضای قرارداد رسمی خود در 10 روز پیش دریافت کرده بود، از عمرو وردة پس گرفت. مسئولان باشگاه معتقد بودند که بهترین تصمیم در این بحران، فسخ قرارداد با وینگر مصری است تا در آینده نزدیک روی ثبات باشگاه تاثیری نداشته باشد.

مسئولان رجا نسبت به وضعیت روحی متزلزل این بازیکن و احتمال تکرار همین سناریو در روزها و مسابقات آینده، ابراز نگرانی کردند و همین امر باعث شد تا مدیریت باشگاه تصمیم به فسخ قرارداد با این بازیکن مصری بگیرد. عمرو وردة روز چهارشنبه در جلسه تمرینی رجا شرکت کرد اما هیچ رفتار مثبت و اشتیاقی از خود نشان نداد تا این اتفاق منجر به جدایی او شود.

z53bl4rd

با این حساب به نظر می رسد حضور این بازیکن در تهران برای عقد قرارداد با استقلال قطعی است و در صورت موفقیت در تست های پزشکی، به زودی شاهد پیوستن ورده به ترکیب آبی‌ها خواهیم بود

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها