|

پرسپولیس مهاجم خارجی خریده است

پرسپولیس با خارج کردن نام مهدی عبدی از فهرست به دنبال جذب یک مهاجم خارجی است.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر، در فصل جدید هم همچنان کاراکتر مدعی بودنش را حفظ کرده است. این تیم دو دیدار قبلی‌اش در لیگ برتر را با برد پشت سر گذاشته تا حالا یکی از سه تیم بالای جدول باشد که ۶ امتیازی است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ پرسپولیسی‌ها البته در این فصل علاوه بر لیگ برتر، تمرکزشان را روی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گذاشته و علاقمند هستند در آن مسیر هم مبارزه پایاپایی با رقبای تا دندان مسلح داشته باشند. هرچند که در این بین این تیم نیاز به ابزار دارد که مهمترین آن‌ها داشتن بازیکنان خوب خارجی است. برکسی پوشیده نیست که یحیی و پرسپولیس چند فصلی می‌شود که برای داشتن مهاجم خوب خارجی تلاش می‌کنند، ولی به غیر از یورگن لوکادیا که حضوری کوتاه مدت در این تیم داشت، بازیکن خارجی خوب دیگری به این باشگاه نیامده است.

این رویه در این فصل هم ادامه دارد و سرخ‌پوشان تهرانی از ابتدای نقل و انتقالات تابستانی در پی تقویت تیم با یک مهاجم خوب خارجی هستند؛ امری که تا به الان نهایی نشده است. این مورد در شرایطی برجسته شده که پرسپولیس همین روز گذشته با مهدی عبدی، یکی از مهاجمان تیمش هم وداع کرده و او را به صورت قرضی به تراکتور فرستاده است. چنین اقدامی، ولی باعث شده تا امروز یکی از روزنامه‌های ورزشی تیتر جالبی روی جلد ببرد و بنویسد که پرسپولیس مهاجم خارجی را جذب کرده، ولی هنوز اسم او را اعلام نکرده است. به گزارش فرارو، روزنامه گل، امروز نوشته که پرسپولیس با یک مهاجم خوب خارجی که آمارش به مراتب بهتر از یورگن لوکادیاست به توافق رسیده است. این روزنامه حتی پا را فراتر گذاشته و نوشته که پرسپولیس حتی این مهاجم خارجی را جذب کرده است.

(عکس) ادعای عجیب و جالب درباره مهاجم خارجی پرسپولیس

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی