|

چند ستاره پرسپولیس در خطر از دست دادن دربی جام حذفی

چند بازیکن تیم پرسپولیس در خطر محرومیت از دربی احتمالی فینال جام حذفی هستند.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس همان طور که در 8 هفته پایانی لیگ برتر خطر محرومیت بیش از 10 بازیکن را همواره همراه خود داشت، در جام حذفی نیز وضعیت خوبی ندارد و چند بازیکن این تیم در صورت دریافت کارت زرد در بازی فردا مقابل هوادار، از حضور در بازی فینال محروم خواهند شد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ مرور بازی های پرسپولیس در رقبات های این فصل جام حذفی نشان می دهد که 4 شاگرد یحیی در آستانه محرومیت قرار داشته و باید در بازی تک حذفی مقابل هوادار با مراقبت بیشتری به میدان بروند.

مرور بازی های حذفی نشان می دهد پرسپولیس در اولین بازی حذفی خود مقابل ون پارس اصفهان، بازیکن اخطاری اخطاری نداشت.

اما در بازی دوم مقابل سپاهان وضعیت کاملا متفاوت شد و 3 بازیکن پرسپولیس در دیار حساس حذفی مقابل سپاهان در نقش جهان کارت زرد گرفتند. سینا اسدبیگی (۶6)، علیرضا بیرانوند (۷۵) و میلاد سرلک (۷6) نفراتی بودند که در بازی با سپاهان جریمه شده و با کارت زرد مواجه شدند.

در بازی بعدی مقابل گل گهر نیز وحید کاظمی  به عنوان داور بازی به 4 سرخ پوش کارت زرد نشان داد. مرتضی پورعلی‌گنجی، عیسی آل کثیر ، مهدی ترابی ، دانیال اسماعیلی‌فر، سروش رفیعی نفراتی بودند که همگی در نیمه دوم این بازی اخطار گرفتند تا در مجموع 5 بازیکن پرسپولیس یک اخطاره باشند.

با این حساب سرخ‌ها در جام حذفی 8 بازیکن یک اخطاره دارند که در صورت دریافت یک کارت دیگر در بازی فردا مقابل هوادار، دیدار حساس فینال را از دست خواهند داد و در صورتی که این حریف استقلال باشد قطعا برای تیم یحیی مشکل آفرین خواهد شد.

از این رو بی تردید سرخ پوشان قرار است با همان تمرکزی که در بیش از 10 بازی لیگ داشتند و کارتی دریافت نکردند در بازی فردا مقابل هوادار نیز حاضر شوند تا بدون تلفات راهی بازی بزرگ فینال جام حذفی شوند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی