|

حقیقی برابر استقلال دوباره سوپرمن می شود؟!

گلر نساجی یکی از ارکان اصلی راهیابی این تیم به فینال جام حذفی در دوره قبل و عبور از تیم استقلال بود.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال نساجی در شرایطی امشب در ورزشگاه آزادی میهمان استقلال تهران خواهد بود که برای تکرار نتیجه دوره گذشته و صعود به فینال، امید زیادی به درخشش گلرش دارد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ علیرضا حقیقی که فصل گذشته در سه مسابقه لیگ برتر و جام حذفی برابر استقلال با درخشش در ترکیب تیمش مانع از فروپاشی دروازه خود شده بود و به خصوص با نمایشی کم نظیر در جام حذفی، امیدهای استقلالی ها برای کسب دوگانه را ناامید کرده بود، حالا در شرایطی امشب دوباره به ورزشگاه آزادی برمی گردد که در آخرین تقابل دو تیم در لیگ هم عملکرد فوق العاده ای داشت و بارها جلوی حملات استقلالی ها را گرفت تا در نهایت یکی از توقف های بدهنگام استقلال در کورس قهرمانی را متوجه قائمشهر کند.

حقیقی که طی فصول اخیر نمایشی درخشان برابر استقلال داشته و توانسته شرایط را علیه آبی‌پوشان کند، امیدوار است اینبار هم در آزادی روز فوق العاده‌ای را به نام خود کرده و یک بار دیگر با نساجی شانس فینالیست شدن در حذفی را به دست بیاورد.

او فصل گذشته در این مرحله با موفقیت در ضربات پنالتی و عملکردی بهتر نسبت به آبی‌پوشان، تیمش را راهی فینال کرده و در نهایت نیز قهرمانی این رقابت‌ها را به کارنامه خود اضافه کند. باید دید اینبار تقابل با استقلال برای او به چه صورت پیش خواهد رفت.

1879101
این یکی از واکنش های طلایی حقیقی در بازی جام حذفی فصل گذشته بود که توسط امیرحسین خیرخواه به تصویر کشیده شد.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی