|

راز ساپینتو توسط استقلالی ها لو رفت!

هافبک بدشانس استقلال در مصاحبه خود یک نکته جالب را درباره ساپینتو فاش کرد.

لینک کوتاه کپی شد

رضا میرزایی را می‌توان یکی از بازیکنان بدشانس فوتبال در فصل جاری دانست. او در بازی با تراکتور در هفته پایانی لیگ به عنوان یار تعویضی و در پی مصدومیت صالح حردانی به زمین رفت اما در دقیقه ۵۳ به واسطه مصدومیتی که نصیب خودش شد، زمین را ترک کرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ بعد از معاینات پزشکی مشخص شد که رباط صلیبی میرزایی پاره شده و باید زانوی خود را به تیغ جراحان بسپارد و به همین خاطر مدت‌ها دور از میادین فوتبال خواهد بود.

میرزایی بعد از مصدومیت خود در مصاحبه‌ای در این خصوص صحبت کرده و ابراز ناراحتی خود را بیان کرده است. نکته‌ای که در این مصاحبه اما به چشم می‌خورد، درباره یک راز بزرگ ریکاردو ساپینتو است.

راز بزرگ ساپینتو توسط بازیکن استقلال لو رفت!

هافبک استقلال ضمن تمجید از برخورد ساپینتو با خودش بعد از مصدومیت، گفته است: ‌فردای آسیب‌دیدگی سر تمرین استقلال، آقای ساپینتو برخورد گرمی با من داشت و واقعا مانند پسرش با من رفتار کرد. ساپینتو به من گفت تا حالا ۴، ۵ مرتبه این عمل را انجام داده و گفت نگران نباش و ان‌شاالله تا هفته هشتم شرایطم ایده‌آل خواهد شد.

بدون شک این‌که یک فوتبالیست در طول دوران بازی‌اش ۴ یا ۵ بار عمل جراحی روی رباط صلیبی داشته باشد، اتفاق مهم و قابل توجهی است که حالا میرزایی این مساله را درباره ساپینتو فاش کرده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی