|

آخرین وضعیت اسطوره استقلال پس از جراحی قلب

جراحی قلب حسن روشن با موفقیت در یکی از بیمارستان های تهران انجام شد.

لینک کوتاه کپی شد

حسن روشن پیشکسوت باسابقه و اسطوره باشگاه استقلال روز گذشته به دلیل مشکلات قلبی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری و صبح امروز مورد آنژیو قرار گرفت.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ همسر حسن روشن در این باره گفت: «امروز پزشکان معالج همسرم دو رگ قلب او را که دچار گرفتگی شده بود باز کردند و برایش "استنت" گذاشتند».

"استنت" یک لوله مشبک است که در شریان کرونر تنگ شده یا مسدود شده، جاگذاری می‌شود تا عروق کرونر، خون و اکسیژن را به سلول‌های عضله قلب برسانند.

همسر حسن روشن همچنین در این باره که در حال حاضر شرایط جسمانی اسطوره باشگاه استقلال به چه ترتیب است، توضیح داد: «طبق دستورالعمل کار پزشکی قرار است ۲۴ ساعت در بخش مراقبت های ویژه (ICU) زیر نظر باشند تا پس از پشت سر گذاشتن این مدت مرخص شوند. به احتمال زیاد اگر مشکلی در این باره به وجود نیاید با نظر پزشک، فردا می توانیم ایشان را به منزل منتقل کنیم».

همسر حسن روشن همچنین در خصوص وضعیت عمومی گلزن سابق استقلال در جام جهانی ۱۹۸۷ آرژانتین توضیح داد: «شکر خدا همه چیز خوب است و حال ایشان ساعت به ساعت بهتر می شود. از همه دوستان و عزیزان که در این ساعت ها جویای حال همسرم بودند سپاسگزارم و امیدوارم که هرچه زودتر بتوانیم ایشان را به خانه منتقل کنیم».

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی