|

تراکتور برای فصل بعد خانه تکانی می کند!

درحالیکه وضعیت تمدید بازیکنان تراکتور مثل رضا اسدی مبهم است به احتمال زیاد 7 بازیکن مثل کیانی و آریاکیا از این تیم جدا می شوند.

لینک کوتاه کپی شد

فصل بیست‌و‌دوم برای تراکتور با قرار گرفتن در جایگاه چهارم به پایان رسید تا پاکو خمس از حالا دنبال تقویت تیمش برای فصل آینده باشد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از افکارنیوز؛ سرخپوشان تبریزی که فارغ از نتیجه هفته پایانی مقابل استقلال روزهای خوبی را با خمس پشت سر گذاشتند، احتمالاً برای فصل آینده با تغییرات زیادی همراه خواهند شد، جایی که سرمربی اسپانیایی تراکتور ظاهراً قید ادامه کار با چند بازیکن تیمش را زده است و آنها دیگر جایی در تراکتور نخواهند داشت.

از جمله این بازیکنان مهدی کیانی هافبک کهنه‌کار تراکتوری‌هاست که به پایان کار خود در این تیم رسیده است. همچنین پوریا آریاکیا، سجاد دانایی، احسان مرادیان، رضا سیف احمدی، محمدرضا عباسی و خایمه رومرو هافبک اسپانیایی دیگر بازیکنانی هستند که احتمالاً فصل آینده شاهد حضور آنها در جمع سرخپوشان تبریزی نخواهیم بود.

در این بین اما شاید مهمترین خبر برای هواداران تراکتور وضعیت نامشخص رضا اسدی و محمد عباس‌زاده دو گلزن برتر این تیم برای فصل آینده است. اسدی که قراردادش با تراکتوری‌ها به پایان رسیده، در مذاکره با مدیران این باشگاه تاکنون حاضر به تمدید قرارداد نشده است و گفته می‌شود احتمالاً یکی از ستار‌های جدا شده تبریزی‌ها خواهد بود.

محمد عباس‌زاده نیز که در مقاطعی از فصل با پاکو خمس به مشکل خورده بود، وضعیت بسیار نامشخصی در تبریز دارد و ماندن یا جدایی او بستگی به عملکرد تراکتور در نقل‌وانتقالات خواهد داشت. در صورتی که تبریزی‌ها بتوانند مهاجم جایگزین برای این بازیکن پیدا کنند و اسدی نیز حاضر به تمدید قرارداد شود، احتمالاً عباس‌زاده از جمع سرخپوشان تبریزی جدا می‌شود و در غیر اینصورت پروژه تمدید قرارداد با این بازیکن کلید خواهد خورد. قرارداد عباس‌زاده با تراکتور در پایان فصل بیست‌ودوم به پایان رسیده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی