|

اسطوره پرسپولیس: پنج هفته زودتر گفتم پرسپولیس قهرمان است!

اسطوره پرسپولیس بابت قهرمانی سرخ پوشان به کادرفنی این تیم تبریک گفت.

لینک کوتاه کپی شد

 علی پروین چهره سرشناس و اسطوره ای فوتبال ایران که حسابی از قهرمانی پرسپولیس خوشحال به نظر می رسید، پس از قهرمانی این تیم در لیگ بیست و دوم در یک مصاحبه کوتاه با شبکه تلویزیونی پرسپولیس گفت: دم بچه‌های تیم گرم. 5، 6 هفته قبل از بازی با نساجی و در آن روزهایی که خیلی‌ها از قهرمانی این تیم ناامید شده بودند مصاحبه کردم و گفتم این پرسپولیس قهرمان می‌شود. خدا را شکر که همین هم شد و بچه ها با اقتدار باز هم قهرمان شدند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ علی پروین اضافه کرد: تبریک میگم به یحیی که امسال خیلی سختی کشید. هم به او، هم به افشین پیروانی و کریم باقری تبریک ویژه می‌گویم. همچنین به بازیکنان تیم و کاپیتان‌ها، امید عالیشاه و وحید امیری که خیلی زحمت کشیدند. بقیه بازیکنان هم خوب بودند. نمی‌توانم بگویم کدام یک از آنها، بهترین بازیکن فصل تیم بودند چون همه به یک اندازه در این قهرمانی سهم داشتند. ان‌شاءالله پرسپولیس بعد از این جام، قهرمان جام حذفی شود.

 سرمربی پرافتخار سال های گذشته پرسپولیس در نهایت گفت:

رضا درویش از دوستان خوب من است و برای اینکه تیم به آرامش برسد، خیلی کار کرد. هم خودش و هم اعضای هیأت مدیره. امیدوارم به خاطر این قهرمانی، بماند و باشگاه را مدیریت کند. پرسپولیس به چنین مدیری نیاز دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی