|

ستاره آلمانی در تور بارسلونا؟!

بارسلونا اولین اقام را برای جذب جاشوا کیمیش برداشته است.

لینک کوتاه کپی شد

کاپیتان بایرن و ستاره تیم ملی آلمان از سال ۲۰۱۵ که اولین بازیش را برای مونیخ انجام داده، یکی از بهترین بازیکنان دنیا به ویژه در میان هافبک‌ها بوده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از شهرآرانیوز؛ اما ستاره بایرن مثل خیلی از هم‌تیمی‌هایش از فصلی که داشته‌اند، ناراضی است؛ چون هم از جام حذفی آلمان و هم از لیگ قهرمانان حذف شده‌اند و در لیگ هم تنها یک امتیاز برتری شکننده بر دورتموند دارند.

مشکلات به وجود آمده در این فصل، مدیران بایرن را به فکر انداخته تا گروهی از بازیکنان را بفروشند و ستاره‌های جدیدی برای توماس توخل بخرند. در این میان، بارسا به فکر جذب جاشوا کیمیش افتاده.

از سوی دیگر، روزنامه موندو دپورتیوو، چاپ بارسلونا، گزارش کرده که این بازیکن ۲۸ ساله بارسا را دوست دارد و تحسین می‌کند؛ ضمن این که از اخراج یولیان ناگلزمان ناراضی است و به فکر جدایی افتاده.

خوان لاپورتا، رییس بارسا، ترجیح می‌دهد کیمیش را بخرد تا مارتین زوبیمندی، هافبک سوسیداد که گزینه گران‌تری هم هست. البته شاید تنها چیزی که نسبت به خرید کیمیش برای لاپورتا اهمیت بیشتری داشته باشد، برگرداندن مسی به نوکمپ است.

با این حال، ژاوی، مربی بارسا، از مدیران باشگاه درخواست کرده که فرآیند خرید کیمیش را شروع کنند؛ ضمن اینکه رابطه خوب این بازیکن با روبرت لواندوفسکی که از بایرن به بارسلونا رفته نیز می‌تواند در تحقق این جابجایی موثر باشد. تراشتگن، دروازه‌بان بارسا نیز رابطه دوستانه و خوبی با کیمیش دارد.

البته با توجه به این که دو سال از قرارداد کاپیتان با بایرن مانده، ممکن است آلمانی‌ها رقم کلانی برای فروش ستاره‌شان طلب کنند که در این صورت، منچسترسیتی بخت اصلی گرفتن این بازیکن می‌شود. گواردیولا کیمیش را بهترین گزینه برای پر کردن جای ایلکای گوندوغان می‌داند که در تابستان بازیکن آزاد خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی