|

کُری خوانی بازیکن تراکتور برای استقلالی ها

مهاجم تیم تراکتور مدعی شد سرخپوشان تبریزی در بازی پیش روی خود برابر استقلال در پی کسب سه امتیاز هستند.

لینک کوتاه کپی شد

محمدمهدی قنبری درباره پیروزی تیمش برابر نساجی گفت: بازی سختی را پشت سر گذاشتیم و کار گره خورده بود، چون نساجی می‌خواست با بازی تدافعی امتیاز بگیرد، ولی خدا را شکر که یکی از موقعیت‌های ما در نهایت تبدیل به گل شد تا هواداران ما با خوشحالی به خانه بروند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از تسنیم؛ وی در مورد گل زیبایی که در این مسابقه به ثمر رساند، تأکید کرد: خیلی خوشحالم که این گل را زدم و البته این اتفاق نتیجه زحمات بازیکنان بود و امیدوارم باز هم برای تراکتور گل بزنم. ما در تمرینات روی شوت زدن کار می‌کنیم و خدا را شکر که از این راه به گل رسیدیم.

مهاجم تیم فوتبال تراکتور تبریز راجع به کار کردن با پاکو خمس هم به تسنیم گفت: او نیازی به تعریف من ندارد و همه دیدند که بعد از آمدنش تراکتور چقدر خوب نتیجه گرفت. من واقعاً چیزهای زیادی از این مربی یاد گرفتم.

قنبری با اشاره به بازی آخر تراکتور برابر استقلال آنهم در حالی که کسب مقام چهارمی برای سرخپوشان تبریزی قطعی شده است، گفت: بازی با استقلال و پرسپولیس همیشه برای هواداران ما مهم است و فرقی ندارد با چه شرایطی مقابل آنها قرار می‌گیریم. ما می‌خواهیم فصل را با شکست دادن استقلال به اتمام برسانیم و برای این بازی انگیزه زیادی داریم، هر چند که می‌دانیم استقلال تیم بسیار خوب و باکیفیتی است و بازی آسانی در پیش نخواهیم داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی