|

بهترین خبر ممکن برای آنچلوتی

هافبک رئال مادرید در آستانه بازی با منچسترسیتی به تمرینات این تیم برگشت.

لینک کوتاه کپی شد

ادواردو کاماوینگا که در جریان برتری خانگی یک بر صفر شنبه شب رئال مادرید مقابل ختافه در چارچوب هفته سی‌و‌چهارم لالیگای اسپانیا دچار مصدومیت شد و در دقیقه 84 جای خود را به آلوارو اودریوسولا داد، امروز (دوشنبه) به تمرینات گروهی کهکشانی‌ها بازگشت تا هواداران این تیم را در آستانه بازی با منچسترسیتی از نگرانی دربیاورد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ کارلو آنچلوتی سرمربی کهکشانی‌ها پس از بازی با ختافه گفته بود: کاماوینگا از ناحیه زانو ضربه خورده است اما وضعیتش صد درصد پایدار است. آسیب‌دیدگی او جدی نیست. فکر می‌کنم کاماوینگا بتواند روز دوشنبه با تیم تمرین کند. او باید برای بازی برگشت با منچسترسیتی خوب باشد. من فکر می‌کنم برای چهارشنبه کل تیم را در اختیار داشته باشیم.

رئال مادرید در حالی چهارشنبه شب باید در دور برگشت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه منچسترسیتی به میدان برود که کاماوینگای 20 ساله در بازی رفت دو تیم یکی ازبهترین بازیکنان تیم تحت‌هدایت آنچلوتی بود و در گلی که وینیسیوس جوینور به ثمر رساند، نقش مستقیم داشت.

تیم فوتبال رئال مادرید , تیم فوتبال منچسترسیتی انگلیس , لیگ قهرمانان اروپا , کارلو آنچلوتی , لالیگا اسپانیا , تیم فوتبال ختافه ,

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی