|

۲ هدف بزرگ بیرانوند در ۲ هفته پایانی لیگ برتر

پرسپولیس یحیی گل محمدی با ۶۰ امتیاز صدرنشین و پرامیدترین تیم لیگ برتر برای رسیدن به عنوان قهرمانی است.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس یحیی گل محمدی با ۶۰ امتیاز صدرنشین و پرامیدترین تیم لیگ برتر برای رسیدن به عنوان قهرمانی است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، پرسپولیس این روزها شرایط خوبی دارد و ستاره‌های این تیم کار را به بهترین شکل پیش می‌برند. مهدی ترابی، سعید صادقی و سایر وینگرهای پرسپولیس عالی کار می‌کنند. عیسی آل کثیر هم این روزها گل های حساسی می‌زند اما ستاره این تیم بدون کوچک‌ترین تردیدی علیرضا بیرانوند است. دروازه‌بان شماره یک تیم ملی و پرسپولیس این روزها با انگیزه فراوانی داخل و بیرون زمین کار می‌کند! برای استقلالی ها کُری می‌خواند و درون مستطیل سبز هم کلین شیت می‌کند اما...

علیرضا بیرانوند در دو هفته باقی مانده دو هدف بزرگ را نشانه رفته است؛ پرسپولیس در قهرمانی‌های گذشته در بهترین حالت ۱۴ گل خورده بود که مربوط به لیگ‌های شانزدهم، هجدهم و بیستم است. سرخ‌ها در فصول هفدهم و نوزدهم به ترتیب با ۱۵ و ۱۷ گل خورده قهرمان شدند. در این فصل یحیی از ابتدا روی تقویت خط دفاعی و بهبود شرایط دفاع تیمی کار کرد و تا اینجا تیم او ۱۳ گل دریافت کرده است. هر چند رکورد کمترین گل خورده در لیگ برتر متعلق به استقلال فصل قبل (لیگ ۲۱) است که فقط ۱۰ گل دریافت کرد اما پرسپولیس می‌تواند رکورد خودش را بشکند در صورتی که طی دو بازی بعدی بیرانوند باز هم کلین شیت کرده و تعداد گل‌های خورده این تیم در عدد ۱۳ باقی بماند.

این اولین هدف علیرضا بیرانوند در فصل جاری است. او می‌داند حفظ این تعداد گل خورده و اضافه نشدن به آن نه تنها می‌تواند رکورد جدیدی برای تیم پرسپولیس خلق کند بلکه قهرمانی سرخپوشان تهرانی را نیز به دنبال خواهد داشت.

از طرفی دیگر علیرضا بیرانوند یک رقابت شخصی با حسین پورحمیدی دروازه بان سابق استقلال و فعلی آلومینیوم اراک دارد. در پایان هفته بیست و هشتم لیگ بیست و دوم، علیرضا بیرانوند و حسین پورحمیدی با ۱۶ کلین شیت بهترین دروازه‌بان‌های لیگ بوده‌اند. گل نخوردن در دو بازی باقی مانده به معنای عبور از حسین پورحمیدی و به دست آوردن دستکش طلایی در پایان این دوره از مسابقات خواهد بود.

پرسپولیس در دو هفته پایانی باید برابر گل گهر سیرجان و نساجی مازندران قرار بگیرد و باید دید علیرضا بیرانوند به این دو هدف بزرگ خودش می‌رسید یا اینکه ...؟

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی