|

(عکس) یامگا در فرانسه به همه شایعات پایان داد!

انتشار تصاویری از یامگا در پاریس نکته جالبی را در خود داشت.

لینک کوتاه کپی شد

کوین یامگا مدافع ۲۶ ساله تیم استقلال که این روزها در شهر پاریس مشغول مداوای کشاله آسیب دیده اش است هر روز با حضور در سالن تمرین فیزیوتراپی کلینیکی که در آن مشغول مداوای پایش است مشغول برطرف کردن آسیب دیدگی اش بوده و می خواهد هر چه زودتر به تهران و تمرینات استقلال برگردد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ نکته جالب توجه در تصویری که چند روز قبل از کوین یامگا منتشر شد این بود که او هزاران کیلومتر دورتر از تیم استقلال و در کلینیک فیزیوتراپی اش در قلب اروپا هم با پیراهن و شورت ورزشی تیم استقلال مشغول تمرین است تا عرق و تعصبش به تیم باشگاهی از اثبات کند.

عکس| یامگا در فرانسه هم پیراهن استقلال را از تنش بیرون نمی‌آورد
تصویر مدافع استقلال در کلینیک فیزیوتراپی شهر پاریس با پیراهن و شورت ورزشی استقلال

عجیب این که برخی در فضای مجازی او را به شکلی دیگر به هواداران استقلال معرفی کرده و در این مدت شایعه کرده بودند یامگا از باشگاه دلخور است. در حالی که بیژن طاهری چندی قبل در گفت و گو با خبرورزشی درباره کوین یامگا گفت: «این پسر به قدری با بچه های تیم دوست شده که برای خود من جالب است. همه این حرفها که درباره رفتن و برنگشتن او یا شکایت از استقلال شایعه کرده اند واقعیت ندارد و یامگا هرگز چنین بازیکنی نیست».

کوین یامگا هر روز با کادر پزشکی و فنی استقلال در ارتباط است و آخرین وضعیت پیشرفت مراحل مداوای مصدومیتش را به اطلاع کادر فنی و پزشکان استقلال می رساند. علاوه بر این گفته می‌شد که قرار است این مدافع تا پیش از بازی استقلال مقابل تراکتور به تهران برگردد. گرچه حضور او در مصافِ هفته پایانی مقابل تراکتور قطعی نیست اما ظاهراً تا آن زمان شرایط برای حضورش در تمرینات گروهی به وضعیت مطلوب خواهد رسید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی