|

این اتفاق مسی را به بارسلونا نزدیک تر کرد!

رسانه اسپانیایی در خبری فوری از چراغ سبز لالیگا به بارسلونا برای بازگشت مسی خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

شبکه «TV۳» اسپانیا در گزارشی اختصاصی خبر داد خاویر تباس رئیس لالیگا برای بازگشت لیونل مسی ابرستاره آرژانتینی به بارسلونا چراغ سبز نشان داد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از همشهری آنلاین؛ پیش از این لالیگا بازگشت مسی را رد کرده بود و خواهان رعایت تمام شروط فیرپلی مالی از باشگاه بارسلونا شد. که به نظر می‌رسد لالیگا برنامه ارائه شده از سوی باشگاه بارسلونا را قبول کرد.

مدیران باشگاه بارسلونا در شرایط کنونی باید حداقل ۱۰۰ میلیون یورو از هرینه‌هایشان را با فروش بازیکنان کم کنند. پیش از این لالیگا اعلام کرده بود بیش از ۲۰۰ میلیون یورو باید هزینه‌هایش را کاهش دهد ولی این بار رقم نصف شد تا امیدها به اردوگاه کاتالونیا برگردد و بازگشت مسی به نیوکمپ نزدیک باشد.

مسی نمی‌خواهد فوتبالش را در عربستان به پایان ببرد به همین خاطر به دنبال بازگشت به بارسلونا است. روز گذشته رسانه‌های مادریدی از توافق مسی و بوسکتس با الهلال برای انتقال به عربستان خبر داده بودند ولی رایزنی‌های بارسلونا با لالیگا ورق را برگرداند.

باید در یک ماه آینده منتظر ماند باشگاه بارسلونا می‌تواند ۱۰۰ میلیون یورو هزینه هایش را کاهش دهد و با فروش چند بازیکن مسیر بازگشت مسی را به نیوکمپ هموار کند.

شوک لالیگا به عربستان؛ رویای شیرین الهلال با مسی زهرمار شد!

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی