|

پرسپولیس با جواد خیابانی برد!

این برای نخستین بار بود که پرسپولیس با گزارش خیابانی در یک بازی خانگی به برد رسید.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس در حالی مقابل پیکان به سختی برنده شد که از همان ابتدا نیز برای برخی کارشناسان  مشخص بود که یحیی مقابل همکار سابقش کار سختی خواهد داشت و حسینی با توجه به شناختی که از تدابیر فنی و همین طور فرازونشیب های روحی یحیی سراغ دارد، قطعا با تمام توان مقابل پرسپولیس ایستادگی خواهد کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ پیش بینی ای که به وقوع پیوست و پرسپولیس در این بازی با حداقل گل و یک پنالتی در شرایطی سخت برنده شد تا دوباره به صدر جدول برگردد. اما این پیروزی زمانی برای هواداران پرسپولیس شیرین تر شد که تیم محبوب شان برای اولین بار با گزارش جواد خیابانی به پیروزی رسید.

آمار بازی های این فصل پرسپولیس نشان می دهد سرخ پوشان در بازی‌های خانگی این فصل ، هر گاه جواد خیابانی گزارشگر بوده شکست خورده اند. به طوری که او در سه بازی پرسپولیس مقابل تراکتور، هوادار و سپاهان گزارشگر بازی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بود و پرسپولیس در هر سه مسابقه خانگی خود شکست خورد. این نتایج دست به دست هم داد تا هواداران پرسپولیس ذهنیت خوبی نسبت به گزارش دوباره خیابانی در یک بازی خانگی دیگر نداشته باشند و هرچه از زمان بازی می گذشت نیز این ذهنیت منفی تر می شد.

اما درنهایت  پسران یحیی با پنالتی مهدی ترابی موفق به شکست یک بر صفر پیکان شدند تا این طلسم عجیب و غریب برای پرسپولیس در لیگ 22 شکسته شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی