|

هدیه استقلال به پرسپولیس و سپاهان در کورس قهرمانی

تیم‌های استقلال و صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی به تساوی رسیدند تا شانس قهرمانی آبی‌ها کمتر از قبل شود.

لینک کوتاه کپی شد

تیم استقلال امروز در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر از هفته  بیست و هشتم در ورزشگاه آزادی به مصاف صنعت نفت آبادان رفت که این دیدار درنهایت با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه پیدا کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، تیم استقلال با هدایت ریکاردو ساپینتو در حالی به مصاف صنعت نفت آبادان رفت که برای باقی ماندن در کورسی قهرمانی به سه امتیاز این بازی احتیاج مبرم داشت. از طرف دیگر نفتی‌ها با هدایت عبدالله ویسی برای فرار از منطقه سقوط انگیزه‌های بسیاری برای توقف آبی‌ها در ورزشگاه آزادی داشتند.

گل استقلال را پیمان بابایی در دقیقه ۴۵ از روی نقطه پنالتی زد. گل تساوی را برای صنعت نفت مهدی ممی‌زاده در دقیقه ۶۲ به ثمر رساند.

استقلال این تساوی ۵۶ امتیازی شد و فرصت طلایی برای رسیدن به صدر جدول را از دست داد. تیم صنعت نفت آبادان نیز با این نتیجه ۲۱ امتیازی شد تا در ۲ هفته پایانی امیدهای زیادی به بقا در لگ برتر داشته باشد.

ترکیب استقلال: حسین حسینی، رافائل سیلوا، عارف غلامی، جعفر سلمانی (۷۹- ارسلان مطهری)، صالح حردانی، سعید مهری، آرش رضاوند (۷۳- محمدحسین زواری)، روزبه چشمی (۷۹- زبیر نیک‌نفس)، محمد محبی (۷۳- رضا میرزایی)، مهدی قایدی و پیمان بابایی (۷۹- آرمان رمضانی)

ترکیب صنعت نفت: فرزین گروسیان، محمد طیبی، میثم تهی‌دست، امید خالدی، حسین ساکی، رحیم آلبوغبیش (۴۶- حکیم نصاری)، یوسف وکیا (۴۶- حسن بیت‌سعید)، فردین یوسفی، طالب ریکانی (۷۹- محمدرضا جلیل)، مهدی ممی‌زاده و احمد شریعت زاده

داور: کوپال ناظمی

دقیقه ۱۵: شوت مهدی ممی زاده با واکنش سیدحسین حسینی راهی کرنر شد.

دقیقه ۱۸: پیمان بابایی و مهدی قایدی روی یک فرار تند و تیز صاحب موقعیت خوبی شدند که وینگر بوشهری آبی‌ها در محوطه جریمه سرنگون شد ولی داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

دقیقه ۴۵: استقلال با خطا روی روی محمد محبی صاحب ضربه پنالتی شد و پیمان بابایی پشت توپ ایستاد و اولین گل آبی‌پوشان را به ثمر رساند تا شاگردان شاپینتو با برتری به رختکن بروند.

دقیقه ۵۹: حرکت انفرادی مهدی قایدی و شوت این بازیکن از پشت محوطه جریمه صنعت نفت به شکل خطرناکی از بالای دروازه  فرزین گروسیان به بیرون رفت.

دقیقه ۶۱: سانتر هافبک‌های صنعت نفت از میانه میدان در محوطه جریمه با استپ سینه مهاجم نفتی‌ها بصوتر تکضرب به مهدی ممی‌زاده رسید و این بازیکن با حرکت انفرادی و یک ضربه غیرمنتظره دروازه سید حسین حسینی را باز کرد تا همه چیز به تساوی کشیده شود.  

دقیقه ۶۶: ضربه سعید مهری با واکنش مدافعان صنعت نفت راهی کرنر شد.

دقیقه ۷۶: جعفر سلمانی در داخل محوطه جریمه در میان تجمع مدافعان صنعت نفت اقدام به شوتزنی کرد که گروسیان با دفع توپ مانع گل دوم استقلال شد.  

دقیقه ۸۷: ضربه کاشته مهدی قایدی از زاویه بسته به تیرک دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۲+۹۰: ضربه ایستگاهی در موقعیت عالی نصیب استقلال شد که باز هم ضربه مهدی قایدی به تیر دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی