|

محبوب پرسپولیسی ها اولین لژیونر ایرانی در لیگ عربستان!

برخی از رسانه‌های عربی مدعی شده اند که نوراللهی از تیم الاتحاد عربستان پیشنهاد دریافت کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

پیشنهاد الاتحاد به احمد نوراللهی، شایعه ای است که از روز گذشته در برخی از رسانه‌ها منتشر شد. یک صفحه توئیتری ایرانی که به زبان فرانسوی اقدام به انتشار اخبار فوتبال ایران می‌کند، مدعی شد که بازیکن ایرانی شباب الاهلی مورد توجه صدرنشین کنونی فوتبال عربستان قرار گرفته است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ همین موضوع کافی بود تا این خبر به سرعت در فضای مجازی عربستان و کشورهای عربی منتشر شود. صفحه توئیتری و پرمخاطب «سهم» با بیش از 800 هزار فالوئر، این خبر را بازنشر کرد و پس از آن بود که دیگر رسانه ها نیز از پیشنهاد الاتحاد به نوراللهی خبر دادند.

رسانه سعودی اسپورت نوشت الاتحاد که به دلیل پرونده عبدالرزاق حمدالله در زمستان گذشته از جذب بازیکن محروم بود، قصد دارد تا احمد نوراللهی را به خدمت بگیرد و هیئت مدیره این باشگاه به ریاست أنمار الحائلی در پی جذب ستاره ایرانی شباب الاهلی است.

سعودی اسپورت در ادامه نوشت: قرارداد احمد نوراللهی در تابستان پیش رو به پایان می‌رسد و الاتحاد قصد دارد تا این بازیکن را به عنوان جانشین برونو هنریکه انتخاب کند.

رسانه وین وین عراق نیز به این موضوع واکنش نشان داد و نوشت: الاتحاد جده قصد دارد در تابستان پیش رو، احمد نوراللهی را از شباب الاهلی به خدمت بگیرد. این تیم که پس از سال‌ها در آستانه کسب قهرمانی عربستان است، به دنبال تقویت خط میانی خود برای فصل بعد است.

پس از بهبود روابط سیاسی میان ایران و عربستان، این دومین شایعه رسانه‌ها درخصوص حضور یک فوتبالیست ایرانی در کشور عربستان است. پیش از این نیز عنوان شد که مهدی طارمی مورد توجه باشگاه الهلال قرار گرفته است.

1870403
1870404
رسانه سعودی اسپورت در تیتر خبر خود نوشت: «الاتحاد به اولین معاملات خود نزدیک شده است... نام خارجی غیرمنتظره» و اینگونه خبر حضور نوراللهی در جمع زردپوشان شهر جده را غیرقابل پیش بینی لقب داد.
1870405
 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی