|

النصر به دنبال یک منچستری دیگر!

النصر که رونالدو را در اختیار دارد همبازی پیشین او در منچستر، الکس تلس، را به عنوان گزینه اصلی خود در نقل و انتقالات انتخاب کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

الکس تلس، مدافع برزیلی یونایتد، سال گذشته به دستور اریک تن‌هاخ راهی سویا شد و فصل جاری را به صورت قرضی در لالیگا توپ زده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ اما گزارش رسانه‌های اسپانیایی حاکی است باشگاه النصر این مدافع را به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی خود در فصل تابستان انتخاب کرده و قصد دارد او را به صورت دائمی به خدمت بگیرد. تلس در منچستریونایتد سابقه همبازی بودن با کریستیانو رونالدو، ستاره بزرگ النصر، را دارد.

1869879

تلس با شروع تابستان و با پایان قرارداد قرضی‌اش به یونایتد برمی‌گردد. اما شیاطین سرخ در دفاع چپ گزینه‌های زیادی مثل تایرل لاماسیا و لوک شاو و همچنین برندان ویلیامز جوان را دارند و این مدافع برزیلی که شانس چندانی برای فیکس بودن در یونایتد نمی‌بیند با پینشهاد النصر موافقت خواهد کرد.

این مدافع 30 ساله برزیلی در سال 2020 و در زمان مربیگری اوله گنار سولسشر به منچستریونایتد پیوست. قرارداد انتقال او از پورتو به شیاطین سرخ 20 میلیون یورو ارزش داشت.

با اینکه تلس با یونایتد قراردادی 4 ساله دارد اما دستمزد بالای او بزرگ‌ترین مانع انتقالش به دیگر باشگاه‌ها بوده است. با این حال روزنامه اسپانیایی آ اس می‌گوید النصر برای پرداخت دستمزد این مدافع برزیلی مشکلی ندارد.

1869880
 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی