|

واکنش جالب پیشکسوت استقلال به حضور وحید قلیچ در تمرینات این تیم

صادق ورمزیار صحبت های بسیار جالبی را بیان کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

صادق ورمزیار پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد، حضور وحید قلیچ دروازه‌بان پیشین پرسپولیس در تمرینات تیم استقلال اصلا چیزی عجیبی نیست و چه بسا روزی هم او بخواهد در تمرینات پرسپولیس حاضر شود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ صادق ورمزیار با اشاره به برد استقلال مقابل پارس جم در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به همشهری گفت:

این برد خیلی خوب و به جا بود چراکه بعد از باخت در دربی توانست آن باخت را جمع کند. جمع کردن تیم بعد از باخت در بازی حساس و مهمی مانند دربی خیلی مهم است و اگر استقلال نمی‌توانست پارس جم را ببرد، مشکلات زیاد می‌شد. البته این بردی بود که با استرس زیاد برای هواداران و ما به دست آمد.

وی ادامه داد:

چه بسا اگر استقلال زودتر به گل می‌رسید بهتر می‌شد، بازی را ببرند. اما استقلال توانست خودش را به شرایط خوب برگرداند.

پیشکسوت استقلال درباره اینکه آبی‌ها همچنان می‌توانند در کورس قهرمانی باشند، گفت:

بله، اما من چند تا سوال از آقای ساپینتو دارم؛ اول چرا ارسلان مطهری در تریکب اصلی تیم نیست!؟ بعد از آن مگر به ترکیب تیم برنده دست می‌زنند؟ استقلال در دیدار قبل از دربی با ارسلان مطهری برنده شده بود، اما در دربی او را از ترکیب اصلی خارج می‌کنیم. در بازی مقابل پارس جم ارسلان مطهری در نیمه اول از همه بازیکنان داخل زمین عملکرد بهتری داشت، اما به‌جای او آرمان رمضانی را آوردیم. بعد زمانی هم که آرمان رمضانی وارد زمین می‌شود، برای اینکه از او در توپ‌های هوایی استفاده کنیم، هیچ ارسالی نداشتیم.

او افزود:

بعد از ان چرا استقلال با دو مهاجم بازی نمی‌کند؟ به طور نمونه در بازی دربی ما عقب هستیم و نیاز به گل داریم، اما پیمان بابایی را بیرون می‌کشیم. ما که نیاز به گل داریم باید با ۲ مهاجم بازی می‌کردیم که شرایط‌مان را بهتر کند. به هرحال یکسری سوالات است که اگر بشود جواب‌هایی برای‌شان پیدا کرد مطمئنا شرایط استقلال هم بهتر خواهد شد.

ورمزیار درباره اینکه آیا استقلال هنوز شانس قهرمانی دارد؟ تاکید کرد:

نباید نا امید شد. قطعا تیم های پرسپولیس و سپاهان در سه بازی باقی مانده امتیاز از دست می‌دهند. همانطور که سپاهان جلوی ملوان امتیاز از دست داد. کسی فکرش را می‌کرد؟ گرچه معتقدم بعضی از بازی‌ها مانند دربی خاص هستند و بیرون زمین بازی بحث‌های زیادی پیرامونش مطرح می‌شود و رسانه‌ها به آن می‌پردازند. در کل یکسری مسایل کنار این‌گونه بازی‌ها زیاد است.

او اضافه کرد:

دربی از جمله بازی‌های است که در برخی مواقع بردش سه امتیاز نیست، بلکه ۶ یا ۹ امتیازی است. به طور نمونه این دربی ۹ امتیازی بود تیمی که باخت، قهرمانی را از دست داد و حتی ممکن است نایب قهرمانی را هم از دست بدهد و این اتفاق برای استقلال افتاد. به همین دلیل است که می‌گویم این دربی ۹ امتیاز داشت که استقلال آن را از دست داد.

وی درباره اینکه آیا با تمدید قرارداد ساپینتو برای فصل آینده موافق است یا نه تاکید کرد:

ساپینتو مربی کار بلدی است. البته هیجانات خودش را دارد، اما تمدید قرارداد هم دو طرفه است باید ببینم نظر طرفین ازجمله ساپینتو در این زمینه چیست؟ اما از نظر من کارش را بلد است ولی استرس و هیجانات خودش را دارد.

این پیشکسوت تیم استقلال درباره اینکه آیا موضعی درباره حضور وحید قلیچ بازیکن سابق تیم پرسپولیس در تمرینات استقلال و دیدار با ساپینتو دارد یا نه گفت:

نه چرا باید موضع گرفت!؟ به هر حال وحید قلیچ یک فرد ورزشی است؛ ملی‌پوش بوده و آمده و تمرین استقلال را دیده است. او نظر خاص خودش را دارد. شاید یک روزی هم ما به تمرین پرسپولیس برویم و با یکی از دوستان‌مان قرار ملاقات بگذاریم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی