|

پرسپولیس امسال 3 جام می گیرد!

فرشاد پیوس از بازی جذاب پرسپولیس و گل گهر سیرجان می گوید.

لینک کوتاه کپی شد

فرشاد پیوس گفت: سخت‌ترین قرعه ممکن در این مرحله گل گهر بود که به پرسپولیس خورد و آنها از تیم های خوب فوتبال ایران هستند و شکست دادنشان هم کار راحتی نبود. این برد پیش درآمدی بود بر بازی بعدی دو تیم در لیگ برتر که فکر می‌کنم با توجه به نتیجه بازی فکر می‌کنم پرسپولیس بازی لیگ را هم ببرد و اگر گل گهر را در لیگ هم شکست دهد سد بزرگی در مسیر قهرمانی را هم در لیگ از پیش رو برداشته است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ایلنا؛ وی با تمجید از عملکرد عیسی آل کثیر هم توضیح داد:

هم گلی که در دربی زد و آن سر توپ به موقعی که در محوطه جریمه داشت و هم گلی که مقابل گل گهر به ثمر رساند از موقعیت هایی بود که کمتر مهاجمی در فوتبال ایران از پس آن بر می‌ آمد. او شم گلزنی فوق العاده ای دارد و به نظرم تا کنون در فوتبال به حقش نرسیده است و تا الان می‌توانست بازی‌های ملی زیادی هم داشته باشد. اگر درگیر مصدومیت و یک سری مسائل دیگر نمی‌شد هم به تیم ملی رسیده بود و هم لژیونر می‌شد. این دو گلی که آل کثیر برای پرسپولیس زد در مسیر قهرمانی در هر دو جام خیلی موثر بود.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد تقابل با هوادار در نیمه نهایی هم گفت:

خوبی این بازی این است که با یک تیم تهرانی و در تهران انجام می‌شود و به نظرم هوادار هم حریف دست و پا بسته ای مقابل پرسپولیس نیست ولی خب تیم پرسپولیس الان خیلی آماده است و مسیر خودش را پیدا کرده و پیش بینی من این است که هم دو دیدار باقی مانده جام حذفی و هم سه دیدار باقی مانده در لیگ را با برتری پشت سر می‌گذارد و قهرمان هر دو جام و به دنبال آن قهرمان سوپرجام خواهد شد و امسال پرسپولیس سه جام بالای سر می‌برد.

پیوس در رابطه با دربی احتمالی در فینال توضیح داد:

احتمال این بازی خیلی زیاد است و پیش بینی من این است که در فینال شاهد دربی خواهیم بود و اتفاق خیلی جذابی است. با اینکه شاید کار پرسپولیس در فینال مقابل استقلال سخت‌تر از تقابل با نساجی باشد ولی من دوست دارم این تقابل را در فینال ببینم و مردم هم از دیدن آن لذت ببرند و اگر پرسپولیس بتواند با شکست دادن استقلال قهرمان جام حذفی شود لذتش دو چندان خواهد بود.

وی در پایان عنوان کرد:

از بچه های پرسپولیس می‌خواهم با تمرکز کافی و به دور از استرس در بازی های باقی مانده به مصاف حریفان بروند و اجازه ندهند جو پایان لیگ روی کیفیت کارشان اثر منفی بگذارد. اگر کادرفنی شرایط روحی تیم را به خوبی حفظ کند مشکلی برای بردن هر 5 بازی بعدی نخواهد داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی