|

فوق ستاره رئال مادرید بازی با منچسترسیتی را از دست داد!

مودریچ به علت مصدومیت همسترینگ قطعا فینال کوپا دل ری را از دست می دهد و احتمال حضورش در بازی برابر سیتی نیز بسیار کم است.

لینک کوتاه کپی شد

مودریچ در بازی سه‌شنبه گذشته برابر خیرونا بود که به دلیل مصدومیت تعویض شد و سپس تصویر او روی نیمکت که کیسه یخ روی ناحیه مصدوم خود گذاشته بود، باعث نگرانی رئالی‌ها شد. 

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ ستاره کروات امروز در کلینیک رئال مادرید تحت معاینات دقیق قرار گرفت و در نهایت نیز مصدومیت همسترینگ او تایید شد. هرچند در بیانیه تیم پزشکی رئال مدت زمان دقیق دوری مودریچ از میادین قید نشده ولی مارکا و دیگر رسانه‌های معتبر اسپانیایی گزارش داده‌اند که ستاره کروات قطعا دو بازی برابر آلمریا و سوسیداد در لالیگا را از دست می‌دهد و غیبت او در فینال کوپا دل ری برابر اوساسونا نیز تقریبا قطعی است. 

1868044

به فاصله یازده روز تا بازی با سیتی نیز بسیار بعید است که مودریچ بتواند به فرم 100 درصدی خود برسد و در ترکیب رئال قرار بگیرد. او آن بازی را هم از دست خواهد داد که یک شوک بزرگ برای کارلو آنچلوتی و همه رئالی‌ها خواهد بود. مودریچ بازیکن همیشه ثابت رئال در بازی‌های بزرگ است و غیبت او قطعا حس خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی