|

شوک به استقلال پس از باخت در دربی!

کادر پزشکی تیم استقلال اعلام کرد به زودی و بعد از مداوای دقیق میزان دوری کوین یامگا از ترکیب را اعلام خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

کوین یامگا که این فصل یکی از مهره‌های خوب استقلال بوده در دربی به دلیل کشیدگی از ناحیه همسترینگ جای خود را به صالح حردانی داد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ شدت مصدومیت این مدافع فرانسوی از ناحیه همسترینگ به نظر زیاد بود تا جایی که به کمک تیم پزشکی از زمین بازی بیرون آمد و به نظر می‌رسد دست کم یک ماه زمان برای بازیابی نیاز خواهد داشت و حتی اگر تیم پزشکی بتواند او را سریع‌تر آماده بازی کند، بعید است به بازی‌های استقلال در این فصل برسد. او در بازگشت دوباره به زمین نیاز به زمان مضاعف خواهد داشت تا عقب ماندگی بدنی خود را جبران کند و به نظر ریکاردو ساپینتو خود را آماده می‌کند که در ادامه بازی‌ها هم به صالح حردانی در این پست بازی دهد.

البته مصدومیت کوین یامگا خیلی برای ریکاردو ساپینتو دغدغه ایجاد نمی‌کند. مربی پرتغالی این فصل و در جریان بازی‌ها بار‌ها و بار‌ها با مصدومیت بازیکنان کلیدی خود از خط دروازه تا خط حمله مواجه شده، اما گله نکرده است. به این خاطر در زمره مربیانی است که به نیمکت تیمش هم توجه می‌کند. به زعم او و البته به درستی بازیکنان روی نیمکت هم جزء بازیکنان تیم هستند و حضورشان روی نیمکت برای پر کردن آن نیست. برای این است که وارد بازی شوند و روند و نتیجه بازی را تغییر دهند. اگر چه صالح حردانی مثل همه اعضای تیم نتوانست، در دربی آن بازیکن همیشگی باشد، اما این فصل دربازی‌های به میدان آمده برای تیم آبی جزء خوب‌ها بوده و حتی برای استقلال گل هم زده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی