|

شرط تمدید قرارداد ستاره اسپانیایی رئال!

با وجود درخشش‌ در بازی های اخیر وینگر اسپانیایی رئال مادرید ممکن است مجبور به ترک این تیم شود.

لینک کوتاه کپی شد

مارکو آسنسیو اگرچه به برنامه‌های تاکتیکی کارلو آنچلوتی برگشته و به مهره‌ای تأثیرگذار برای رئال مادرید تبدیل شده اما هنوز هم برای ماندن او در سانتیاگو برنابئو تضمینی وجود ندارد، چرا که طبق گزارش نشریه آ اس اسپانیا آینده این بازیکن اسپانیایی به آینده دو هم‌تیمی‌اش بستگی دارد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از تسنیم؛ آسنسیو تا روز سی‌ام ژوئن امسال با رئال مادرید قرارداد دارد و تا الان هم خبری مبنی بر تمدید این قرارداد نبوده است. این در حالیست که او در نیم فصل دوم لالیگا، در هر یک هزار و 494 دقیقه 10 گل زده و 6 پاس گل داده است - یعنی به طور متوسط هر 93 دقیقه برای ایفای نقشی مستقیم در گلزنی تیمش. او اکنون پنجمین گلزن برتر رئال مادرید پس از بنزما، وینیسیوس، رودریگو و فدریکو والورده است.با این حال رئال مادرید هنوز نمی‌داند که می‌تواند آسنسیو را نگه دارد یا نه چون مدیران باشگاه ابتدا می‌خواهند ببیند که آینده دو بازیکن دیگرشان براهیم دیاس و ادن ازار چه خواهد شد.

براهیم دیاس تا پایان فصل به صورت قرضی برای میلان بازی خواهد کرد و بعد از آن به مادرید بازخواهد گشت. آسنسیو و براهیم دیاس هر دو شرایطی مشابه دارند و به نظر می‌رسد که باشگاه مجبور خواهد شد از میان آنها یکی را انتخاب  کند، البته اگر رئال مادرید بخواهد هر دوی آنها را حفظ کند، تنها راه حل این است که ادن ازار را بفروشد، گزینه‌ای که در حال حاضر بعید به نظر می‌رسد. ازار بیشترین حقوق را در میان بازیکنان رئال می‌گیرد (30 میلیون یوروی خالص در سال) اما او عملاً هیچ جایی در برنامه‌های آنچلوتی ندارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی