|

3 ستاره رئال مادرید مصدوم شدند

رئال فردا کار دشواری را مقابل خیرونا در پیش دارد و فهرست مصدومانش بیش از پیش طولانی شده است.

لینک کوتاه کپی شد

رئال مادرید فردا شب در چارچوب رقابت‌های هفته سی و یکم لالیگا باید در ورزشگاه خانگی خیرونا به مصاف این تیم برود. 

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ کارلو آنچلوتی در چند هفته اخیر با بحران مصدومیت روبرو شده است. فشردگی تقویم برگزاری دیدارها و فشار زیاد بازی‌ها باعث شده که بازیکنان اصلی این تیم با مصدومیت و خستگی روبرو باشند.

پیش از این داوید آلابا دچار مصدومیت شده بود که خبر بسیار بدی برای خط دفاعی رئال بود. فرلان مندی هم همچنان نتوانسته دوران درمانش را به درستی طی کند و چند ماه اخیر را دور از میادین سپری کرده است. 

1856478

اما حالا کریم بنزما، ادواردو کاماوینگا و رودریگو هم به این فهرست اضافه شده‌اند. فشار دیدارها باعث خستگی عضلانی این بازیکنان شده و آنها به دلیل احساس درد و ناراحتی نمی‌توانند هم تیمی‌هایشان را در بازی برابر خیرونا همراهی کنند. گفته شده که کاماوینگا در عضله سه سر ران پای راست و بنزما از ناحیه ماهیچه پای چپ احساس درد دارند.

آنچلوتی تصمیم گرفته با توصیه کادر پزشکی به آنها استراحت بدهد تا بتوانند با قدرت بیشتری برای دیدارهای بعدی و خصوصا فینال کوپا دل ری و همچنین بازی برابر منچسترسیتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آماده شوند. 

این در حالی است که دنی سبایوس هم به دلیل محرومیت نمی‌تواند تیمش را در این بازی همراهی کند و به نظر می‌رسد که آنچلوتی کار سختی برای انتخاب ترکیب در پیش خواهد داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی