|

حذف باشگاه استقلال از لیگ قهرمانان آسیا قطعی است؟

حذف تیم استقلال از آسیا قطعی است و فرشید سمیعی امیدواری واهی به هواداران این باشگاه داده است.

لینک کوتاه کپی شد

فرشید سمیعی، یکی از معاونان باشگاه استقلال که با جدایی آجورلو و فتح‌الله‌زاده همچنان در این باشگاه کار می‌کند بعد از انتخاب به عنوان سخنگوی باشگاه استقلال امیدواری‌هایی به هواداران استقلال داد و در نطقی عجیب اعلام کرد که استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف نشده است!

به گزارش «شایانیوز» به نقل از روزنو؛ این اظهارات در حالی انجام شد که چند روز قبل با طرح ادله‌ای از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال حذف استقلال قطعی شده بود. با این حال اما برخی هواداران استقلال امیدواری سمیعی را جدی گرفتند تا شاید استقلال به لیگ قهرمانان آسیا بازگردد اما با نشستی که اخیراً برگزار شده، باز هم مشخص شد که حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا قطعی است و سمیعی امیدواری واهی به هواداران این باشگاه داده است.

مهدی فروردین، رئیس فراکسیون ورزش مجلس با تأیید حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، این جملات را به زبان آورده است: «بحث حضور استقلال در آسیا آنطور که دوستان اشاره می‌کردند امیدهایی هست، باید بگویم طبق توضیحات ایشان امسال دیگر امیدی نیست. امیدواریم برای آینده بررسی دقیق‌تر و مکانیزم مشخصی ایجاد شود تا شاهد این داستان‌ها نباشیم.» مهدی تاج نیز به نوعی این خبر را تأیید کرده است: «مشکلات استقلال به زعم من پیچیده است؛ آن تاریخ 31 خرداد که می‌گویند تاریخی است که حذف را اعلام می‌کنند. زمان اعلام، آن موقع است. البته من این اتفاقات را متوجه کسی نمی‌دانم؛ کار بسیار خوبی که آقای کریمی و دیگران می‌کنند جلوی ضررهای بیشتر را می‌گیرند.»

حال سؤال این است که چرا فرشید سمیعی یک روز بعد از اینکه به عنوان سخنگو در باشگاه استقلال مشغول به فعالیت شد، امیدهای واهی به هواداران این باشگاه داد واعلام کرد استقلال از آسیا حذف نشده است؟! آیا برخی مسئولان باشگاه استقلال می‌خواهند با چنین اظهاراتی با احساسات پاک هواداران این باشگاه بازی کنند؟ آیا بهتر نیست که مسئولان در باشگاه استقلال حقیقت را اعلام کنند و با این اظهارات قصد مطرح کردن نام خود را نداشته باشند؟!

خود سمیعی نیز در زمانی که باشگاه استقلال از آسیا حذف شده، مسئولیت حقوقی در این باشگاه داشته است و نتوانسته مانعی در راه حذف نشدن این باشگاه از لیگ قهرمانان آسیا باشد. شاید هم سمیعی به امور حقوقی اشراف کافی ندارد که این گونه مدعی می‌شود باشگاه استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف نشده است

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی