|

حجت کریمی علیه مشاوران فتح‌الله‌زاده افشاگری کرد!

بعد از برکناری فتح‌الله‌زاده مسئولان جدید استقلال در اقدامی عجیب اعلام کردند حکم مشاوران او لغو شده و این افراد دیگر در استقلال سمت ندارند.

لینک کوتاه کپی شد

این خبر نشان می‌داد که مشاوران فتح‌الله‌زاده در داخل باشگاه استقلال نیز مخالفانی داشتند و با وجود مخالفت‌های برخی اعضای هیأت مدیره این افراد در باشگاه فعالیت می‌کردند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ایران ورزشی؛ اظهارات اخیر حجت کریمی این موضوع را تأیید می‌کند. کریمی درباره تعدد مشاوران فتح‌الله‌زاده در ماه‌های حضورش در باشگاه استقلال این جمله را به زبان آورده است: «مشاوران باشگاه در اصل برای باشگاه مشکل ایجاد کردند؛ اگر همان موقع پول استراماچونی پرداخت می‌شد الان این مشکلات را نداشتیم.

ظاهراً برخی مشاوران فتح‌الله‌زاده در پرداخت نشدن پول استراماچونی نقش داشته‌اند و این‌طور که کریمی مدعی شده مشاوران فتح‌الله‌زاده مشکل‌ساز بوده‌اند و احتمالاً با انتقال مشاوره‌های غلط سبب شدند پول پرداخت نشود و استقلال حذف شود.

لازم به ذکر است که افرادی همچون نظری جویباری، بهرام امیری، علی امیری، سیدمهدی علوی، محمد سررشته‌داری، مرتضی موسوی زنوزی و شخصی به‌نام امیرحسین قاضی‌پور به‌عنوان مشاور در زمان مدیریت فتح‌الله‌زاده مشغول به کار بودند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی