|

ستاره ای که خودش را در استقلال ثابت کرد!

با بررسی عملکرد سعید مهری در این فصل متوجه می شویم این بازیکن در نیم فصل دوم بسیار بهتر بوده است.

لینک کوتاه کپی شد

سعید مهری که در نیم فصل لیگ برتر بیستم با امضای قراردادی یک سال و نیمه به استقلال پیوست هنوز یک فصل دیگر از قراردادش با استقلال باقی مانده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ این بازیکن آذری در تاریخ دهم اسفند ماه سال ۱۳۹۹ در دوران مدیریت مددی به استقلال پیوست و تا پایان فصل بیست و یکم با این تیم قرارداد داشت اما در تابستان سال گذشته پس از مذاکره با مصطفی آجورلو قراردادش را به مدت دو فصل دیگر با این تیم تمدید کرد.

در واقع حالا سعید مهری تا تیر ماه سال ۱۴۰۳ با استقلال قرارداد دارد و تا آن زمان بازیکن این تیم است اما از افراد نزدیک به باشگاه استقلال مطلع شدیم در شرایطی که مهری در ابتدای فصل جاری پیشنهاداتی برای جدایی از استقلال داشته و حالا با درخشش در ترکیب استقلال این پیشنهادات دوباره به دستش رسیده به آنها اعلام کرده تنها در یک صورت از استقلال جدا می‌شود.

طبق اخبار رسیده از تیم استقلال با توجه به اینکه هنوز مشخص نیست ریکاردو ساپینتو برای فصل آینده در جمع آبی‌پوشان باقی می‌ماند یا نه از این رو سعید مهری هم ادامه همکاری‌اش با استقلال را به ماه‌های آینده و شرایط پیش روی استقلال موکول کرده است.

گرچه او با استقلال قرارداد دارد و باید یک فصل دیگر برای این تیم توپ بزند اما ظاهراً شرایطی در قراردادش گنجانده شده که او در صورت نیاز می‌تواند با استفاده از آنها از استقلال جدا شود.

آنطور که به نظر می‌رسد این بازیکن در حال حاضر از شرایطش در تیم استقلال کنار ساپینتو به شدت راضی است. ساپینتو با اصرار به توانایی‌های مهری و برخلاف نظر پیشکسوتان - در نیم فصل اول که به شدت از این بازیکن انتقاد می‌کردند – او را در ترکیب استقلال به میدان فرستاد و حالا مهری به یکی از هافبک‌های تاثیرگذار در این تیم تبدیل شده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی