|

گل سوم پرسپولیس به ملوان مردود بود؟

در تصاویری که دیدیم توپ، زمین را لمس کرد اما محیط توپ به صورت کامل از خط رد نشد و این گل صحیح نبود

لینک کوتاه کپی شد

کارشناس داوری کشورمان گل سوم پرسپولیس مقابل ملوان را مردود دانست.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فارس؛ علیرضا یزدانی در گفت‌وگویی، در خصوص قضاوت بیژن حیدری و کمک‌هایش در جریان دیدار تیم‌های پرسپولیس و ملوان و گل سوم سرخپوشان که شائبه برانگیز شده بود اظهار داشت: گل سوم تیم پرسپولیس درست و صحیح نبود و از نظر قانونی این اشتباه، یک خطای تاثیرگذار است چرا که همین گل شاید در پایان فصل منجر به سقوط یک تیم و یا قهرمانی یک تیم شود. پس به این دلیل که بازی دو بر صفر بوده و بگوییم این گل تاثیری در روند بازی نداشته درست نیست.

وی افزود: در تصاویری که دیدیم توپ، زمین را لمس کرد اما محیط توپ به صورت کامل از خط رد نشد و این گل صحیح نبود. باید کمک داور اول بازی اجازه ادامه بازی را می‌داد و اعلام این گل اشتباه بود. جایگیری نامناسب کمک داور باعث رخ دادن این اشتباه شد و اگر او در جای مناسبی قرار داشت می‌دید که محیط توپ به صورت کامل از خط رد نشده و تصاویر هم بسیار در این زمینه گویا بود.

tkjn4rky

کارشناس داوری کشورمان درباره قضاوت بیژن حیدری در این بازی خاطرنشان کرد: آقای حیدری قضاوت خوبی داشت و خطاهای به موقع گرفت. کارت زردهایی هم که داد کاملا درست بود اما همین گل سوم اشتباه بود. از طرف دیگر گل اول پرسپولیس کاملا درست بود و هیچ ایرادی نداشت.

یزدانی درباره گلی که تیم ملوان زد و کمک‌داور دوم آن را آفساید اعلام کرد گفت: این گل کاملا آفساید بود و کمک داور دوم بازی به درستی پرچم خود را بالا برد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی