|

هشدار ساپینتو به فتح‌الله‌زاده!

سرمربی استقلال در صحبتهای پیش از بازی برابر ذوب آهن باز هم به نکته مورد نظر در ارتباط با مشکلات مالی باشگاه پرداخت.

لینک کوتاه کپی شد

ریکاردو ساپینتو سرمربی تیم استقلال در نشست خبری بازی مقابل ذوب آهن به مسائل مختلفی در ارتباط با تیم تحت امرش پرداخت. یکی از موضوعات مورد بحث از سوی ساپینتو مشکلات مالی و عدم پرداخت حقوق خود و شاگردانش بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از روزنو؛ سرمربی استقلال در بخشی از صحبت‌هایش با اشاره به این موضوع که استقلال اوضاع مالی خوبی ندارد گفت خودش هم ۴ ماه است که حقوق نگرفته‌ و می‌تواند همین حالا دست از کار کشیده و با شکایت به فیفا، کل طلبش را از باشگاه استقلال بگیرد.

نکته جالب توجه در این گلایه و هشداری که ساپینتو به باشگاه داد این بود که در ادامه این تهدید دوستانه اعلام کرد: «من اگر امروز در استقلال هستم و هنوز با قدرت کار می‌کنم به خاطر بازیکنان و هواداران این تیم است. من کنار آنها ایستاده‌ام و تا آخر می‌جنگم تا هردو جام حذفی و لیگ برتر را برای استقلال کسب کنم».

سرمربی استقلال که در هفته‌های اخیر پس از کسب موفقیت‌های چشمگیر در نیم فصل دوم به شدت از سوی هواداران استقلال حمایت شده و خودش را به آنها نزدیک‌تر می‌بیند از این طریق بار دیگر حمایت همه جانبه طرفداران استقلال را نیز برانگیخت.

پیرو انتشار صحبت‌های ساپینتو در فضای مجازی موج دوباره حمایت هواداران استقلال از سرمربی محبوب پرتغالی این تیم به راه افتاد و از سوی دیگر موجی تازه ای از انتقادات نسبت به مدیریت باشگاه استقلال نیز آغاز شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی