|

همه در انتظار درخشش 2 ستاره در ال کلاسیکو

روزنامه آس از دو جایگزین رونالدو و مسی در الکلاسیکوی پیش رو نوشت.

لینک کوتاه کپی شد

رئال مادرید و بارسلونا در حساس‌ترین و جذاب‌ترین بازی هفته بیست و ششم رقابت‌های لالیگا یکشنبه شب در نوکمپ به مصاف هم می‌روند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از همشهری آنلاین؛ در دهه دوم هزاره جدید، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو پای ثابت الکلاسیکو بودند و این بازی بزرگ با حضور این دو اسطوره از جذابیت زیادی برخوردار بود.

رونالدو چهار سال پیش رئال مادرید را به مقصد یوونتوس ترک کرد و لیونل مسی هم دو سال است که آبی‌اناری‌ها را ترک کرده تا در الکلاسیکوهای اخیر جای خالی این دو بازیکن به شدت احساس شود.

روزنامه آس قبل از الکلاسیکو اخیر از دو بازیکن برای جایگزینی مسی و رونالدو خبر داد و نوشت: الکلاسیکو از رویارویی مسی و رونالدو به رویارویی وینیسیوس با گاوی منتقل شده است. این دو بازیکن نشان داده‌اند که شخصیت یک بازیکن بزرگ را دارند.

وینیسیوس نمایش خیره کننده‌ای در رئال مادرید داشته است تا جایی که کارلو آنچلوتی او را بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال جهان می‌داند و از طرف دیگر هم گاوی جوان آمیخته‌ای از ژاوی و اینیستا دو اسطوره باشگاه بارسلوناست.

الکلاسیکو در حالی یکشنبه برگزار می‌شود که بارسلونا با ۹ امتیاز اختلاف در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد و در صورت پیروزی قهرمانی خود را تا حدود زیادی قطعی خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی