|

حالا زمان انتقاد از لیست قلعه‌نویی نیست!

پیشکسوت فوتبال: سرمربی تیم تقریبا نام تمامی بازیکنانی که آماده بودند را در لیست اولیه خود قرار داده است و الان زمان انتقاد از او نیست.

لینک کوتاه کپی شد

رسول کربکندی درباره لیست قلعه‌نویی برای تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تقریبا همه بازیکنانی که در خارج و داخل ایران بازی می‌کنند به لیست تیم ملی دعوت شده‌اند، البته من نام قدوس را در لیست ندیدم شاید در باشگاه‌ها شرایط خوبی نداشت، اما به احتمال زیاد در مراحل بعدی او هم در ترکیب تیم قرار بگیرد. البته نمی‌توان از همان ابتدا وارد مسائل ریز مربی شد، به هر حال قلعه‌نویی تازه هدایت تیم را برعهده گرفته و تفکرات خاص خودش را دارد. سرمربی تیم تقریبا نام تمامی بازیکنانی که آماده بودند را در لیست اولیه خود قرار داده است و باید در مسابقات و بازی‌های تدارکاتی هدف و برنامه‌هایشان مشخص شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از آنا؛ پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد غیبت صیادمنش و قائدی اظها رداشت: این دو بازیکنان شرایطی داشتند که می‌توانستند جزء نفرات باشند، ولی قلعه‌نویی نمی‌توانست ۵۰ نفر را دعوت کند و شاید در مراحل بعدی این بازیکنان را هم ببیند. به هر حال سرمربی تیم باید بهترین‌ها را برای حضور در جام ملت‌ها انتخاب کند، به همین خاطر فکر می‌کنم باید کمی فرصت داد تا بازیکنان را بشناسد. من فکر می‌کنم الان زمان انتقاد نیست و برای انجام آن زود است و باید ببینم شرایط به چه صورت پیش می‌رود.

*دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را آقای تاج!

کربکندی در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی عنوان کرد: دیشب مطلبی می‌خواندم که نوشته بود تاج برای انتخاب سرمربی خارجی تیم ملی پول نداشت، اما برای دستیار خارجی پول دارد! نمی‌دانم کدام یک از این موضوعات درست است و ما حرف چه کسی را باور کنیم! به قول معروف نمی‌دانیم دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را! قلعه‌نویی از ابتدا در لیست اولیه مربیان بود و نکته جالب اینکه اولین نفری هم بود که انصراف داد؛ فدراسیون هم مشخص بود به دنبال مربی خارجی بود، اما تصمیمات عوض شد.

*قلعه‌نویی بهتر از هر کسی می‌تواند تیم را جمع کند

وی تأکید کرد: طبیعی است که در این مقطع حرف و حدیث زیاد است؛ اما فکر می‌کنم از بین مربیان ایرانی کسی که بتواند از پس تیم و لژیونر‌ها بربیاید قلعه‌نویی است، ولی قبول این مسئولیت شهامت می‌خواست، چون جام ملت‌ها بسیار سخت است. با توجه به سطح تیم‌های آسیایی که در جام جهانی دیدیم و با میزبان عربستان کار سختی پیش‌رو داریم. یک بار قلعه‌نویی طعم عدم نتیجه‌گیری و سوزاندن خود را چشیده و حالا باز با چه تفکری برگشته امیدوارم موفق باشد.

*سرمربی تیم تنها باید به فکر نتیجه‌گیری در جام ملت‌ها باشد

وی در مورد اهداف تیم ملی با قلعه‌نویی گفت: در حال حاضر مهم‌ترین مسابقه پیش رو تیم ملی جام ملت‌ها و نتیجه‌گیری در این مسابقه است. البته به نظرم سرمربی تیم ملی می‌تواند عده‌ای بازیکن جوان را به بازیکنان باتجربه اضافه کرد و نیازی هم نیست که همه بازیکنان باتجربه به تیم ملی دعوت شوند، اما ما از تفکر سرمربی بی‌خبر هستیم و مسلما مربی که بعد از شکست در جام ملت‌ها در یک مقطع سخت‌تر هدایت تیم ملی را برعهده می‌گیرد قطعا باید به نتیجه فکر کند و مردم را از انتخابی که شده راضی نگه دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی