|

به تیم دیگو بیا مسی!

مربی پیشین تیم ناپولی، می‌گوید انتقال مسی به ناپولی اتفاقی رویایی خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

ناپولی از ستاره‌های بزرگ آرژانتینی خاطراتی شیرین دارد. خاطراتی که بیش از هر چیز در شخص دیه‌گو مارادونا متبلور شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ از زمان انتقال مارادونا به ناپولی در 1984 او به اسطوره اصلی این تیم تبدیل شده و در حال حاضر به عنوان اسطوره این شهر اهمیتی فراتر از فوتبال پیدا کرده است.

1832545

حالا یکی از ستاره‌های سابق فوتبال ایتالیا که عصر طلایی مارادونا در ناپولی را تجربه کرده است می‌گوید برای این تیم جنوبی کشورش رویایی جدید دارد: انتقال لیونل مسی به ناپل و تداوم دوباره داستان مارادونا از جایی که قطع شده بود.

دونادونی یکی از ستاره‌های بزرگ فوتبال ایتالیا در دهه‌های گذشته است که علاوه بر درخشش در تیم ملی کشورش به عنوان یکی از اسطوره‌های میلان به حساب می‌آید. او که سابقه هدایت ناپولی را در کارنامه دارد می‌گوید مسی باید به ناپولی منتقل شود؛ نه تنها برای ادامه داستان جذاب مارادونا در این شهر بلکه به این دلیل که سبک بازی درخشان ناپولی در حال حاضر زیر نظر لوچانو اسپالتی با فوتبالی که مسی بازی می‌کند هماهنگی کامل دارد.

1800523

او در مصاحبه‌ای با رادیو سوپر دپورتیوو گفت: "در حال حاضر باشگاه ایده‌آل برای لئو مسی همان باشگاهی است که دیه‌گو مارادونا در آن بازی می‌کرد. ناپولی. تیم اسپالتی الان فوتبالی بازی می‌کند که برای مسی ایده‌آل است. فوتبالی با حفظ مالکیت توپ که چندان به سرعت وابسته نیست و البته تکنیک بالا می‌طلبد. مسی شرایطی از این ایده‌آل‌تر پیدا نمی‌کند. مسی می‌تواند خاطره مارادونا را در ناپل زنده کند و تا ابد به یکی از خدایان این شهر در کنار دیه‌گو تبدیل شود."

1832546
 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی