|

چک استقلال برگشت خورد!

در شرایطی که استقلال درگیر پرداخت مطالبات آندره آ استراماچونی است، یک بدهی دیگر نیز آنها را با چالش رو به رو کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال این روز‌ها به شدت درگیر مشکلات مالی شده است و حتی مدیران تیم مجبور به کمک گرفتن از هواداران شدند؛ برنامه‌ای که البته با شکست مواجه شد و هواداران مبلغ ناچیزی را بابت درخواست این باشگاه، به حساب واریز کردند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ این در حالیست که باشگاه استقلال برای دریافت مجوز حرفه‌ای حضور در فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا، نیازمند این است که بدهی‌های باشگاه را صاف کرده و مشکلات را کاهش دهند.

اکنون در شرایطی که این باشگاه درگیر مطالبات مربوط به آندره‌آ استراماچونی است، یک بدهی جدید نیز به این باشگاه اضافه شده است. باشگاه استقلال برای پرداختی به بازیکنان و اعضای خارجی خود، از یکی از نزدیکان باشگاه مبلغی را برای دریافت ارز گرفته و در ازای آن چک ارائه کرده است. اما برخلاف انتظار این چک در موعد مقرر پرداخت نشده است.

اکنون فردی که بابت دریافت ارز مبلغی را به باشگاه استقلال قرض داده است، خواهان مشخص شدن تکلیف آن شده است و تهدید به بستن حساب و برگشت چک کرده است. موضوعی که باید دید از سوی مدیران باشگاه به چه شکل دنبال خواهد شد و آیا به توافق برای پرداخت آن خواهند رسید یا خیر. در صورتی که توافق لازم بین طرفین صورت نگیرد و با بسته شدن حساب باشگاه، مسلما آبی‌ها چه برای پرداختی به بازیکنان کنونی و چه برای دریافت مجوز حرفه‌ای با مشکل بزرگتری نیز مواجه خواهند شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی