|

یک خارجی مشهور در کادر فنی تیم ملی فوتبال!

امیر قلعه‌نویی می خواهد تا مربی گلرهای پرتغالی مشهور را به ایران برگرداند و در تیم ملی از او استفاده کند.

لینک کوتاه کپی شد

روی تاوارس چهره‌ای آشنا نزد فوتبال دوستان ایرانی است. مربی دروازه‌بان های پرتغالی که چند بار در کشور خود به عنوان برترین مربی دروازه‌بان های پرتغال انتخاب شده، اولین بار همراه با تونی اولیویرا به ایران آمد و در تراکتور مشغول به کار شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ تاوارس از همان روزهای اول مورد تمجید دروازه‌بان های وقت تراکتور از جمله محمدرضا اخباری مواجه شد. بعد از جدایی اولیویرا و حضور امیر قلعه‌نویی روی نیمکت تراکتور این سرمربی باتجربه تصمیم به ادامه همکاری با تاوارس گرفت. رضایت قلعه‌نویی از کار این مربی پرتغالی سبب شد تا او در ذوب‌آهن و سپاهان نیز ازوجود روی تاوارس استفاده کند.

حالا که بحث حضور دو یا سه مربی خارجی در کادرفنی تیم ملی به عنوان دستیار امیر قلعه‌نویی مطرح شده ، نام تاوارس مطرح شده است.

سرمربی جدید تیم ملی از مسئولان فدراسیون فوتبال خواسته تا تاوارس را به ایران بیاورند و در سمت مربی گلرهای تیم ملی مشغول به کار شود. این مربی پرتغالی که سابقه کار با برخی دروازه‌بان های مطرح ایران از جمله اخباری، پیام نیازمند، رشید مظاهری و ... را دارد حالا احتمالا اولین دستیار خارجی قلعه‌نویی در تیم ملی خواهد بود و به زودی به ایران سفر خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی