|

داور سابق لالیگا علیه رئال مادرید و پرز!

ایتورالده گونزالس، داور سابق لالیگا مدعی شده رییس باشگاه رئال مادرید قصد داشته در اتاق داوران با او مذاکره مخفیانه انجام دهد.

لینک کوتاه کپی شد

بارسلونا اخیرا متهم شده در قهرمانی‌های گذشته‌اش در لالیگا از کمک‌های کمیته داوران سود برده و مردود شدن گل اینیاکی ویلیامز در بازی بارسا و بیلبائو منجر به افزایش جنجال‌ها شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ ایتورالده گونزالس، داور اسپانیایی که طی سال‌های 1995 تا 2012 قضاوت می‌کرد، یکی از کسانی است که تلویزیون رئال مادرید او را به حمایت از بارسلونا متهم کرده است. با این‌حال این داور پیشین لالیگا در مصاحبه با کادناسر خودش را در پرونده نگریرا بی‌گناه دانست: خبرنگاران تلویزیون رئال مادرید به من گفته‌اند که یک اتاق مجزا داشته‌ام؟ بروید و بررسی کنید. در آن‌صورت می‌بینید که افراد خاصی در تلاش بودند مرا تحت فشار بگذارند. در بازی رئال مادرید و دپورتیوو لاکرونیا وقتی به رختکن داوران رفتم، شخصی از طرف باشگاه رئال مادرید وارد اتاق شد و به من گفت فقط از تو می‌خواهم برای ما هم مثل بازی‌های بارسلونا قضاوت کنی.

ایتورالده گونزالس ادامه داد:  من به او گفتم حتما شوخی‌ات گرفته و مکالمه همان‌جا تمام شد. آن شخص می‌خواست تنها در اتاق صحبت کنیم اما من پاسخم منفی بود. خبرنگاران تلویزیون رئال مادرید که کاربلد هستند، حتما در این پرونده تحقیق کنند. من کارشان را راحت‌تر می‌کنم چون نام آن شخص، فلورنتینو پرز بود. این اتفاق برایم تازگی داشت چون هیچ رییسی با من در یک اتاق تنها نشده بود. چیزی برای مخفی کردن نیست و این پرز بود که چنین پیشنهادی به من داد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی