|

3 غایب در تمرینات پرسپولیس

تیم پرسپولیس تمرین امروز خود را در دو گروه انجام داد و نفراتی که در ترکیب اصلی دیدار با سپاهان حضور نداشتند، تمرین سنگینی را پشت سر گذاشتند.

لینک کوتاه کپی شد

سرخپوشان ایران تمرین امروز (یکشنبه) خود را از ساعت 11:45 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند. بازیکنان در ابتدا دو گروه شدند. گروه اول نفرات حاضر در ترکیب اصلی بازی با سپاهان بودند که ریکاوری کوتاهی داشتند، ولی سایر نفرات، تمرین سنگین 100 دقیقه‌ای را انجام دادند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ پاسکاری‌های کوتاه و ترکیبی، پرس و حفظ توپ در بخش کوچکی از زمین و مینی فوتبال که زمان زیادی را به خود اختصاص داد از قسمت‌های مختلف این تمرین بود. در این میان سیدجلال حسینی برای مینی‌فوتبال، پا به توپ شد.

برای این تمرین سینا اسدبیگی غایب بود و پورعلی‌گنجی هم که دیشب از بیمارستان مرخص شد، فعلاً معاف از تمرین است و از محافظ گردن استفاده می‌کند. سعید صادقی هنوز تحت نظر کادر پزشکی برنامه‌های اختصاصی دارد، ولی گئورگی گولسیانی به طور کامل در تمرین حاضر بود.

پرسپولیس تا قبل از پایان سال چند جلسه تمرینی دیگر خواهد داشت. پس از آن برای تعطیلات نوروزی، بازیکنان چند روزی استراحت خواهند کرد تا تمرینات برای بازی مس رفسنجان را در سال 1402 از سر بگیرند.

به گزارش تسنیم، مربیان خارجی پرسپولیس که روز گذشته به تعطیلات نوروزی رفتند، در تمرین امروز سرخپوشان غایب بودند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی