|

آمار جذاب پرسپولیس در 3 بازی اخیر!

پرسپولیس در چند بازی اخیر در خط حمله عملکرد بسیار خوبی داشته است.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس که در هفته های گذشته تبدیل به تیمی کم گل و غیر جذاب شده و شاهد پر گل بودن بازیهای رقبا بوده است، در هفته های اخیر حسابی جذاب شده و بازیهایش پر گل ترین بازی بین تیم های حاضر در مسابقات داخلی است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ 3 بازی آخر پرسپولیس در مسابقات لیگ و جام حذفی با ثبت 14 گل همراه بوده است.

پرسپولیس این هفته 3-2 برابر تراکتور برنده شد، هفته گذشته 3-0 نفت مسجدسلیمان را برد و قبل از آن هم در مسابقات جام حذفی برابر سپاهان 4-2 برنده شده بود.

بازیهای پرسپولیس نه تنها با گل های زیاد پرسپولیس توام بوده بلکه پرسپولیس در 3 بازی اخیر 4 گل هم خورده تا 14 گل در 3 بازی از سوی پرسپولیس و حریفانش در مسابقات مختلف ثبت شود.

پرسپولیس قبل تر از آن در 5 بازی متوالی از لیگ هم دیدارهای کم گل و کم افت و خیزی داشت، در این 5 بازی پرسپولیس ابتدا 1-0 ذوب آهن را برد، سپس 1-0 برابر فولاد باخت، بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک 0-0 به پایان رسید، در بازی بعدی پرسپولیس 2-1 آبادانی ها را برد و سرانجام برابر هوادار 1-0 بازنده شد، در 5 بازی مورد اشاره پرسپولیس 3 گل زد و 3 گل خورد و 1.2 گل به طور میانگین در بازیهایش ثبت شد و در هر بازی به طور متوسط 0.6 گل زد اما در 3 بازی اخیر پرسپولیس در دیدارهایش 14 گل داشته، میانگین 4.6 گل در بازیهای این تیم ثبت شده و میانگین گل های زده پرسپولیس هم در این مدت 3.3 گل بوده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی