|

این بازیکن حالا حالاها از بارسا نمی رود!

فرانک کسیه ساحل عاجی از اولین فصل حضورش در باشگاه بارسلونا می گوید.

لینک کوتاه کپی شد

فرانک کسیه تابستان 2022 پس از اتمام قراردادش با میلان، به صورت آزاد راهی بارسلونا شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ کسیه شروع آسانی در بارسا نداشت اما حالا مشخصا نسبت به قبل شرایط بهتری دارد و دقایق بیشتری در زمین حاضر می شود. هافبک ساحل عاجی در مصاحبه ای با موندو دپورتیوو در مورد شرایط خودش طی اولین فصل حضور در بارسلونا صحبت کرده است. 

بازی کردن برای باشگاهی مانند بارسلونا کار آسانی نیست. شروع کارم کمی سخت بود، باید زبان جدید یاد می گرفتم و با زندگی در یک کشور و محیط جدید کنار می آمدم. با تلاش کردن هر هدفی در دسترس است. بارسا سبک مخصوص خودش را دارد، بسیار تکنیکی و مالکانه. در ایتالیا همه چیز متفاوت بود، اینجا سبک بازی متفاوتی حکم فرماست اما باز هم می گویم، با تلاش کردن می شود به هر چیزی دست پیدا کرد. می خواهم برای مدت زمان طولانی در بارسلونا بمانم، اینجا خوشحالم و می خواهم از تمام توانم برای کمک به تیم بهره بگیرم. 

فرانک کسیه ادامه داد:

قبل از انتقال به بارسلونا با مدیربرنامه هایم صحبت کردم. او و تیمش برای انجام این انتقال تلاش زیادی انجام دادند و خوشحالم که همه چیز به سرانجام رسید. با یحیی توره حرف زدم، او به من گفت که در انتقال به بارسلونا تردید کنم و شناخت خوبی هم از ژاوی داشت. سرمربی انسان شگفت انگیزی است. ژاوی به من اعتماد به نفس زیادی می دهد، کاری می کند بازی را درک کنم و از اهمیت نقش خودم در تیم باخبر باشم. ژاوی به من گفت که لازم نیست نگران فشار موجود باشم.

کسیه پس از گلزنی خوشحالی خاص خودش را دارد؛ سلام نظامی:

گل هایم را به افتخار پدرم با سلام نظامی جشن می گیرم؛ او خودش یک نظامی بود. زمانی که سن و سال کمی داشتم او را از دست دادم اما مطمئنم که او با افتخار از جایی در حال تماشای من است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی