|

بازیکنان رئال مادرید علیه ستاره برزیلی!

به نظر بازیکنان رئال از رفتارهای وینیسیوس چندان راضی نیستند.

لینک کوتاه کپی شد

وینیسیوس در چند ماه اخیر به یکی از موضوعات جنجالی فوتبال اسپانیا تبدیل شده و حواشی پیرامون او بسیار زیاد بوده است. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ خطاهای متعدد روی این بازیکن، توهین از سوی هواداران تیم‌های مختلف به او و همچنین درگیری مداومش با بازیکنان دیگر تیم‌ها باعث شده که او بارها در تیتر اصلی اخبار قرار بگیرد. 

بسیاری پیش‌بینی کرده بودند که این اتفاقات باعث شود که او نتواند درخشش فصل گذشته را تکرار کند و حالا همین اتفاق رخ داده و او دیگر ستاره موثری که فصل گذشته در ترکیب رئال می‌درخشید نیست. 

این بازیکن برزیلی در بازی برابر بتیس هم بار دیگر با شرایط مشابهی مواجه شد و نتوانست نمایش همیشگی را ارائه دهد و بارها در جریان این دیدار مشغول بحث و مشاجره با بازیکنان حریف و البته داور بازی شد. 

1806862

حتی به نظر می‌رسید که بعضی از بازیکنان رئال و کارلو آنچلوتی هم در جریان بازی از او خواستند که دست از این رفتار بردارد و تمرکزش را روی بازی بگذارد و حالا روزنامه مارکا خبر داده که رختکن رئال به هیچ وجه از رفتارهای وینیسیوس در بازی برابر بتیس راضی نیست. 

آنها معتقد هستند که حساسیت این بازیکن به این مسائل بیش از حد شده و او در تمام طول بازی تنها به درگیری با هواداران، بازیکنان حریف و داور فکر می‌کند و همین باعث شده که چند هفته متوالی موفق به گلزنی در لالیگا نشود. 

باید دید که آیا کادر فنی رئال مادرید راهکاری برای عبور از این بحران و بازگشت به شرایط عادی خواهد داشت یا خیر.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی