|

خدا رو شکر که نیمار فصل را از دست داد!

ستاره سابق تیم ملی فرانسه از خبر مصدومیت نیمار و اینکه او فصل را از دست داد خوشحال شد!

لینک کوتاه کپی شد

نیمار دو هفته قبل در بازی برابر لیل مصدوم شد و ابتدا اعلام شده بود که پس از چند هفته می تواند به میادین برگردد ولی دیشب پزشکان پی اس جی خبر از جراحی مچ پای او دادند و اعلام کردند که سه تا چهار ماه قادر به بازی کردن نیست و فصل را از دست خواهد داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرتاک نیوز؛ کریستوف دوگاری از شنیدن این خبر بسیار خوشحال است. مهاجم سابق میلان و بارسا به رادیو مونته کارلو گفت:«خدا را شکر که نیمار مصدوم شد و فصل را از دست داد. بی نهایت خوشحالم و از اینکه نیمار فصل را از دست داده، به وجد آمدم. معتقدم این بهترین فرصت برای کریستوف گالتیه(مربی پی اس جی) است. او قبلا این فرصت را داشت تا نیمار را از ترکیب اصلی خارج کند ولی این کار را انجام نداد. با مصدومیت نیمار، گالتیه حالا بی دغدغه، می تواند ترکیبی بهتر و متوازن‌تر را راهی میدان کند.»

وگاری ادامه داد:«بهترین ترکیب برای پی اس جی استفاده از پنج مدافع، سه هافبک و حضور مسی و امباپه در خط حمله است. پی اس جی تیمی نیست که بتواند کنترل توپ و میدان را در بازی های بزرگ اروپایی در دست بگیرد چون نیمار، مسی و امباپه وقتی توپ از دست می رفت، خوب دفاع نمی کردند. این باعث می شد تیم های مقابل شانس های گلزنی زیادی را خلق کنند. حالا پی اس جی می تواند از سیستم دفاع-ضدحمله استفاده کند. با مسی و امباپه این بهترین سبک بازی برای پاریس است.»

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی